szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Go Dare

  Go Dare Nathalie and The Loners

  POP , ALTERNATIVE , ROCK

  2009-11-02 Isound

  Po sukcesach Marii Peszek i Gaby Kulki debiut Nathalie and The Loners to kolejny wyrazisty, "alternatywny" kobiecy głos na polskim rynku! Album zatytułowany "Go, Dare" to efekt współpracy znanej z Orchid i Happy Pills Natalii Fiedorczuk - autorki tekstów i muzyki oraz Piotra Maciejewskiego (MUCHY), który odpowiada za brzmienie płyty. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Grace Around The World - Legacy

  Grace Around The World - Legacy Jeff Buckley

  ROCK , ALTERNATIVE

  2009-06-08 Sony Music Polska

  "Grace Around the World" to wspaniałe wydawnictwo ukazujące się z okazji 15 rocznicy wydania absolutnie kultowej już płyty "Grace" Tym razem, są to utwory z tejże płyty ale w wyjątkowych, wersjach z koncertów, TV Shows etc. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Grey Britain

  Grey Britain Gallows

  METAL , ALTERNATIVE

  2009-05-05 Warner Bros

  Drugi longplay brytyjskiej formacji Gallows. Dzieło jest ostatnim, w którego zarejestrowaniu brał udział wokalista, Frank Carter. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Grace/Wastelands

  Grace/Wastelands Pete Doherty

  ROCK , ALTERNATIVE

  2009-03-16 EMI

  Debiutancki longplay frontmana The Libertines i Babyshambles. Produkcją dzieła zajął się Stephen Street, znany ze współpracy m.in. z The Smiths czy Blur. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gdybym

  Gdybym Trzy Dni Później

  ALTERNATIVE

  2009-03-06 Luna Music

  6. marca na rynku pojawi się krążek zespołu Trzy Dni Później zatytułowany "Gdybym" . Wydarzeniem towarzyszącym premierze będzie koncert w Studio A.Osieckiej III Programu Polskiego Radia - 8. marca, godz. 20.00. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Guns Up!

  Guns Up! The Roosters

  ALTERNATIVE , ROCK

  2009-02-24 Rockers Publishing

  Zespół powstał w 2003 roku w Warszawie. Na początku tworzyli go Bartek, Toy i Jacek. Szybko dołączył Faiver. Skład zmieniał się kilka razy. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Greatest Hits

  Greatest Hits Morrissey

  ROCK , ALTERNATIVE

  2008-12-31

  Morrissey to jeden z niewielu artystów, których bez wątpienia można określić mianem legendy. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się jeszcze w latach siedemdziesiątych, kiedy wraz ze znanym z grupy The Cult gitarzystą Billy’m Duffy’m współtworzył formację The Nosebleeders. Nieco później, razem z Duffym, zasilił szeregi punkowej załogi Sloughter And The Dogs. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Graftman

  Graftman

  ALTERNATIVE

  2008-11-11

  Pierwsze wydawnictwo nowego sublabelu Gusstaff Rec: LOCCO. Jest wynikiem współpracy z Every Color Production, które to wydawnictwo z dniem dzisiejszym zawiesza działalność, a być może ją całkowicie likwiduje. więcej »

  OCEŃ:
  0/5