szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Grawitacja

  Grawitacja The Boogie Town

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-11-07 Mystic Production

  "Grawitacja" to tytuł drugiej płyty The Boogie Town - duetu, który tworzą Ula Rembalska i Bartek Mieszkuniec. Debiut zatytułowany "1" ukazał się w maju 2010 roku i zebrał pochlebne opinie zarówno wśród dziennikarzy, jak i słuchaczy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Globalna wiocha

  Globalna wiocha Żywiołak

  ALTERNATIVE

  2011-11-07 Karrot Kommando

  Trzeci album polskiego zespołu Żywiołak "Globalna wiocha" miał premierę na początku listopada. Płyta, jak poprzednie wydawnictwa zespołu, została wydana w wytwórni Karrot Kommando. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Grace For Drowning

  Grace For Drowning Steven Wilson

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-09-26 Kscope

  "Grace For Drowning" to drugi solowy album Wilsona, na którym podąża dalej muzycznymi szlakami wytyczonymi na znakomicie przyjętym "Insurgentes" z 2009r. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gravity The Seducer

  Gravity The Seducer Ladytron

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2011-09-12 Nettwerk

  "Gravity The Seducer" to piąty, studyjny album brytyjskiej formacji Ladytron. Krążek ukazał się 12 września 2011 roku nakładem wytwórni Nettwerk. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Green Naugahyde

  Green Naugahyde Primus

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-09-12 Prawn Song Records

  Siódmy studyjny album niezwykłej formacji dowodzonej przez Lesa Claypoola. Album "Green Naugahyde" Primus wydaje tak jak ostatnie płyty w wytwórni Prawn Song Records. W Polsce dystrybucją krążka zajmuje się Mystic Production. więcej »

  OCEŃ:
  3.88/5
 • Get Your Heart On!

  Get Your Heart On! Simple Plan

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-06-21 Lava

  21 czerwca 2011 roku ukazuje się czwarty album formacji Simple Plan. Płyta wydana została przez wytwórnię Lava oraz Atlantic Records. więcej »

  OCEŃ:
  4.88/5
 • Gloss Drop

  Gloss Drop Battles

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-06-06 Warp Records

  Drugi krążek w dorobku grupy Battles, która po odejściu Tyondai Braxtona funkcjonuje jako trio. Podobnie jak w przypadku pierwszego albumu, "Mirrored", materiał został nagrany na Rhode Island, w studiu Machines With Magnets, a nad produkcją, oprócz samych muzyków Battles, czuwali także Keith Souza oraz Seth Manchester. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Gdzie akcja rozwija się

  Gdzie akcja rozwija się Gars

  ALTERNATIVE , ROCK , METAL

  2011-06-03 Self-released

  "Gdzie akcja rozwija się" to pełnometrażowy debiut muzyczny zespołu Gars z Trójmiasta. Takiego połączenia ciemnych, melancholijnych melodii z uderzeniem niskich, gitarowych dźwięków dawno (jeśli w ogóle) w Polsce nie było. więcej »

  OCEŃ:
  5/5