szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Glorious

  Glorious Foxes

  POP , ELECTRONIC

  2014-05-09 Sony

  22 letnia Louisa Rose Allen występująca pod pseudonimem Foxes już od dawna jest ulubienicą gwiazd z najwyższej światowej półki. Katy Perry powiedziała o niej: ‘To szalone, jak niesamowita jest ta dziewczyna!’ a Pete Wenz (Fall Out Boy) przerwał swoje przyjęcie urodzinowe żeby dowiedzieć się, czyja piosenka leciała akurat w radiu. więcej »

  OCEŃ:
  1.08/5
 • Greatest Hits

  Greatest Hits Dido

  POP

  2013-11-22 RCA

  Kim jest Dido, wie chyba każdy. Multiplatynowa artystka ma na swoim koncie cztery albumy i ponad 30 milinów sprzedanych płyt! W Polsce wszystkie dotychczasowe albumy pokrywały się platyną i złotem. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Genesis

  Genesis Ania Rusowicz

  POP

  2013-10-08 Universal Music Polska

  Po dwóch latach od debiutanckiej płyty „Mój Big Bit”, obsypanej aż czterema Fryderykami, Ania Rusowicz powraca z nowym albumem zatytułowanym „Genesis”. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Ghost Youth

  Ghost Youth The Aikiu

  POP , ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2013-06-18 Sony

  "Ghost Youth" to debiutancka płyta francuskiej formacji The Aikiu. Każdy z 10. utworów, które znalazły się na krążku, to na wskroś nowoczesne brzmienie, często zabarwione nostalgią. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Glimpse

  Glimpse We Draw A

  POP , ELECTRONIC

  2013-04-08 Brennnessel Records

  Ten ponad dwudziestominutowy, składający się z 4 utworów, minialbum bez wątpienia urzeka subtelnymi melodiami i hipnotycznym rytmem. Sporo w nim lekkości dream popu i tanecznej dynamiki smutnego disco. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Girl Who Got Away

  Girl Who Got Away Dido

  POP

  2013-03-05 Sony

  Po czterech latach Dido wraca na scenę muzyczną za sprawą nowego albumu „Girl Who Got Away” i nie jest przesadą fakt, że jest to prawdopodobnie jej najlepsza płyta w dotychczasowej karierze. więcej »

  OCEŃ:
  2.81/5
 • Girl Who Got Away

  Girl Who Got Away Dido

  POP , ALTERNATIVE

  2013-03-05 Sony

  4 marca 2012 roku ukazał się nowy album Dido, "Girl Who Got Away". - Czułam się naprawdę nieskrępowana, robiąc album z muzyką dokładnie taką, jaką lubię - tłumaczy artystka. więcej »

  OCEŃ:
  2.75/5
 • Glassheart

  Glassheart Leona Lewis

  POP

  2012-12-04 Sony

  4 grudnia do naszych sklepów trafi trzecia płyta Leony Lewis, "Glassheart". Dzieło dostępne będzie w wersji standardowej i deluxe. Materiał powstawał przez ostatnie dwa lata w Londynie, Denver i Los Angeles. Producentem wykonawczym dzieła był Fraser T. Smith. więcej »

  OCEŃ:
  3.75/5