szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Fall To Grace

  Fall To Grace Paloma Faith

  POP

  2012-05-29 Sony

  Znana z przebojów "Stone Cold Sober", "New York" czy "Do You Want the Truth Or Something Beautiful?" wokalistka zapowiada tym razem niezwykle "filmowe" brzmienie. Jego twórcą jest nie kto inny jak sam Nellee Hooper (Bjork, No Doubt, Massive Attack, Madonna). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fotografie

  Fotografie Ewa Szlachcic , Way No Way

  POP

  2012-05-11 Polskie Nagrania

  Przedstawiamy debiutancki album Ewy Szlachcic i zespołu WAY NO WAY pt. "Fotografie", zawierający 17 autorskich kompozycji w klimacie ambitnego pop'u, długo oczekiwanego na polskim rynku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Follow You

  Follow You Mika Urbaniak

  POP

  2012-04-24 Sony

  Urodzona i wychowana w Nowym Jorku Mika Urbaniak już od ponad 10 lat mieszka w Polsce. Na szczęście chyba nie przyswoiła jeszcze popularnych nad Wisłą zwrotów "nie wolno", "nie wypada" oraz "tak się nie robi", bo jej drugi album – "Follow You" – to manifest niezależności i wolności. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fiss Pink

  Fiss Pink Sztywny Pal Azji

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-04-18 MTJ

  Fiss Pink to ósma studyjna płyta w dyskografii Sztywnego Pala Azji, następczyni wydanego w 2008 albumu Miłość jak dynamit. Piętnaście utworów, jakie tu znajdziemy, to zapis dwóch lat pracy w różnych studiach nagraniowych, w różnych miejscach Polski: Akvarium Studio w Mysłowicach , Tonn Studio w Łodzi i w krakowskim Studiu Nieustraszonych Łowców Dźwięków. więcej »

  OCEŃ:
  2.88/5
 • First Serve

  First Serve De La Soul

  HIPHOP

  2012-04-02 Duck Down Records

  Dave Jolicoeur i Kelvin Mercer, funkcjonują jako Plug 2/Dave and Plug 1/Pos w ramach projektu First Serve. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Freedom of Speech

  Freedom of Speech Speech Debelle

  HIPHOP

  2012-02-13 Isound Labels

  Dwa lata po wygraniu prestiżowej nagrody Mercury Music Prize za swój debiutancki album "Speech Therapy" wydaje kolejne dzieło "Freedom Of Speech". Krążek ukazał się dzięki wytwórni Isound Labels. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Format

  Format Pet Shop Boys

  ELECTRONIC , POP

  2012-02-06 Parlophone

  Już 6 lutego 2012 roku, nakładem wytwórni Parlophone, ukazał się najnowszy album grupy Pet Shop Boys. Wydawnictwo jest kompilacją utworów, które dotychczas nie znalazły się na żadnej z długogrających płyt studyjnych zespołu (tzw. B-side'ów). więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Future This

  Future This The Big Pink

  2012-01-16 4AD

  Materiał zamieszczony na najnowszym dziele The Big Pink został zarejestrowany latem 2011 roku. W realizacji i uchwyceniu pomysłów zespołowi pomagał producent Paul Epworth, znany ze współpracy z Adele, Florence & The Machine czy Friendly Fires. więcej »

  OCEŃ:
  0/5