szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Folkowo

  Folkowo

  ALTERNATIVE

  2010-04-20 EMI Music Poland

  Jubileuszowa płyta Festiwalu FOLKOWO. Płyta będzie przedsmakiem tego, co wydarzy się na piątym już Festiwalu Muzyki Folkowej FOLKOWO 2010. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Furia Futrzaków

  Furia Futrzaków Furia Futrzaków

  ELECTRONIC , POP

  2010-04-20 MyMusic

  Debiutancki album zespołu o tej samej nazwie, którego założycielami są Kinga Miśkiewicz i Andrzej Pieszak. Muzycznym założeniem grupy jest konsekwentne łączenie piosenkowego popu z elektronicznym brzmieniem. więcej »

  OCEŃ:
  3.2/5
 • Flirtin' With Disaster - Live

  Flirtin' With Disaster - Live Molly Hatchet

  ROCK

  2010-04-05

  Molly Hatchet to zespół, który powstał w Jacksonville na Florydzie już 35 lat temu. Pierwszy album ukazał się w 1978 roku i uzyskał status platynowej płyty. Styl zespołu określa się jako Loud Hard Rock Boogie czyli energetyczną mieszankę bluesa, country, gospel i hard rocka. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Follow the White Mouse

  Follow the White Mouse Neuronia

  METAL

  2010-03-20 Neuronia Records

  „Follow the White Mouse” to druga płyta studyjna w dorobku Neuronii, ukazująca jednocześnie bardziej melodyjne i bardziej agresywne oblicze warszawskiego zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Fallen

  Fallen Burzum

  METAL

  2010-03-07 Byelobog Productions

  Jeszcze nie ucichły głosy po wydaniu "Belus", a Varg Vikernes wydaje kolejny, ósmy już album sygnowanego logiem Burzum. "Fallen", gdyż taki tytuł będzie nosił nowy materiał, ukaże się 7 marca dzięki Byelobog Productions. Informacje te ujawnił sam muzyk w wywiadzie udzielonym dla magazynu Ablaze. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fair Of Noise

  Fair Of Noise Wojciech Pilichowski

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2010-03-05 Universal Music Polska

  Nowy, dziewiąty album Wojtka Pilichowskiego pod tytułem Fair of Noise to kolejna wirtuozerska produkcja na najwyższym, światowym poziomie. Prace nad płytą trwały trzy lata. Oprócz utworów instrumentalnych znalazły się piosenki. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Francais Pour Une Nuit

  Francais Pour Une Nuit Metallica

  ROCK , METAL

  2010-02-26 Universal Music

  Koncert Metalliki w Nimes to ponad 2 godziny największych hitów w wersji koncertowej w niesamowitym rzymskim koloseum. więcej »

  OCEŃ:
  3.48/5
 • From Paris With Love (by David Buckley)

  From Paris With Love (by David Buckley)

  FILM

  2010-02-23 Columbia Europe

  Oszałamiajaca muzyka Davida Buckleya do filmuFrom Paris With Love ( Pozdrowienia z Paryża ) w reżyserii Pierre Morela, według scenariusza Luca Bessona , który bedzie miał premierę w polskich kinach pod koniec lutego. więcej »

  OCEŃ:
  5/5