szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Fifth Element

  Fifth Element Turbo

  METAL , ROCK

  2014-03-03 Metal Mind Productions

  Zespół Turbo przygotował specjalne wydawnictwo dla swoich fanów. Płyta „Piąty Żywioł” została zarejestrowana w języku angielskim! więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Full Frequency

  Full Frequency Sean Paul

  RNB , HIPHOP

  2014-02-18 Atlantic Records

  Chcecie się pobujać do fajnych rytmów, posłuchać pięknych melodii i naładować się optymizmem? Nic prostszego. Wystarczy posłuchać prezentowanego krążka "Full Frequency". Szóstego, jaki stworzyła wielka gwiazda dancehallu, popu i R&B, laureat Grammy, pochodzący z Jamajki Sean Paul. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Freedom

  Freedom Rebecca Ferguson

  POP , BLUES , RNB

  2013-12-02 Syco/RCA

  Czasem jedna intrygująca linijka w piosence powoduje, że pamiętamy o niej jeszcze długo po przesłuchaniu. Jeżeli dodać do tego chwytliwy refren i wykonujący go świetny wokal, to mamy już wszystkie składniki ‘idealnego przeboju’. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Foreverly

  Foreverly Norah Jones

  ROCK , POP , BLUES

  2013-11-25 Reprise

  Zawierająca 12 znakomitych piosenek płyta pod szyldem Billie Joe + Norah, została nagrana przez artystów, którzy w sumie zdobyli kilkanaście nagród Grammy i sprzedali łącznie ponad 120 mln płyt, w zaledwie dziewięć dni! więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fortress

  Fortress Alter Bridge

  ROCK , METAL

  2013-09-25 Roadrunner/EMI

  Pasja, emocje, melodie, agresja – te cztery słowa opisują najważniejsze elementy muzyki znakomitej amerykańskiej grupy Alter Bridge. Odnoszą się one również do jej wyśmienitego, czwartego krążka. "Fortress" to bez wątpienia najbardziej ambitne dzieło Amerykanów. więcej »

  OCEŃ:
  4.08/5
 • Fire Within

  Fire Within Birdy

  POP , ROCK

  2013-09-16 14th Floor/Atlantic

  Znakomity drugi krążek fantastycznej angielskiej nastolatki o belgijskich korzeniach, posługującej się ksywką Birdy. "Fire Within" to już nie zestaw coverów, lecz kilkanaście wspaniałych piosenek, które napisała wybitnie utalentowana 17-letnia wokalistka i kompozytorka, która w dowodzie ma napisane personalia Jasmine van den Bogaerde. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Feast

  Feast Annihilator

  METAL

  2013-08-23 UDR

  "Feast" to już 14 studyjne wydawnictwo kanadyjskiego zespołu metalowego Annihilator. Materiał został wydany 23 sierpnia 2013 roku w Europie, a 4 dni później pojawił się w Ameryce Północnej. więcej »

  OCEŃ:
  4.72/5
 • False Idols

  False Idols Tricky

  HIPHOP

  2013-06-10 Sonic

  Nowa płyta Anglika ukazała się 10 czerwca 2013 roku. W nagraniach udział wzięli Francesca Belmonte, Fifi Rong, Nneka i Peter Silberman z The Antlers. więcej »

  OCEŃ:
  0/5