szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Freedom

  Freedom Rebecca Ferguson

  POP , BLUES , RNB

  2013-12-02 Syco/RCA

  Czasem jedna intrygująca linijka w piosence powoduje, że pamiętamy o niej jeszcze długo po przesłuchaniu. Jeżeli dodać do tego chwytliwy refren i wykonujący go świetny wokal, to mamy już wszystkie składniki ‘idealnego przeboju’. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Foreverly

  Foreverly Norah Jones

  POP , BLUES , ROCK

  2013-11-25 Reprise

  Zawierająca 12 znakomitych piosenek płyta pod szyldem Billie Joe + Norah, została nagrana przez artystów, którzy w sumie zdobyli kilkanaście nagród Grammy i sprzedali łącznie ponad 120 mln płyt, w zaledwie dziewięć dni! więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fire It Up

  Fire It Up Joe Cocker

  BLUES , ROCK

  2012-11-20 Sony

  Pod tytułem "Fire It Up" ukazał się 23. album Joe Cockera. Premierę wyznaczono na 6 listopada. Pod koniec 2011 roku wokalista zaszył się w studiu nagraniowym z Mattem Serletikiem, producentem Santany, Roba Thomasa i Matchbox Twenty. Efektem jest 11 zróżnicowanych utworów. więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Fado Tradicional

  Fado Tradicional Mariza

  POP , BLUES

  2011-03-07 Blue Note

  Mariza wraca do korzeni fado, zanurzając się w tradycje gatunku, którego sama jest dziś uznaną przedstawicielką. Przy tym jednak współpracuje z twórcami należącymi do nowego, młodego pokolenia kompozytorów fado, takimi jak Sergio Damaso. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Fair of Noise - koncert w Trójce

  Fair of Noise - koncert w Trójce Wojtek Pilichowski Band

  ROCK , BLUES

  2011-03-07 Warner Music Poland

  "Fair of Noise – koncert w Trójce" to dziesiąta, solowa płyta najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie – Wojtka Pilichowskiego. więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Faithful

  Faithful Marcin Wasilewski Trio

  BLUES

  2011-03-04 ECM

  4 marca 2011 r. ukazał się nowy album formacji Marcin Wasilewski Trio nagrany dla prestiżowej niemieckiej wytwórni ECM. Płyta zatytułowana "Faithful" powstała w sierpniu ubiegłego roku w Lugano pod czujnym okiem Manfreda Eichera jako producenta. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Fly Me To The Moon... The Great American Songbook Volume V

  Fly Me To The Moon... The Great American Songbook Volume V Rod Stewart

  POP , BLUES

  2010-10-19 J Records

  Uwielbiany przez polską publiczność - Rod Stewart zatacza pełny, artystyczny krąg. Wydane przez niego płyty z serii zwierającej swingujące standardy muzyczne XX wieku okazały się światowym sukcesem, rozchodząc się w nakładzie przekraczającym 17 mln sprzedanych krążków (ponad 150.000 płyt sprzedanych w Polsce). więcej »

  OCEŃ:
  4.61/5
 • Fado de Amor II

  Fado de Amor II

  MULTI , BLUES

  2010-05-25 MyMusic

  25 maja premiera kolejnej odsłony wyjątkowego albumu Fado de Amor. Pierwsza część kolekcji zawierała utwory klasyków gatunku, takich jak Fernando Mauricio, Rodrigo, Alfredo Marceneiro czy Florinda Maria. więcej »

  OCEŃ:
  5/5