szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Free the Universe

  Free the Universe Major Lazer

  ALTERNATIVE

  2013-04-16 Mad Decent

  Drugi album sygnowany nazwą kolektywu Major Lazer, którego główną postacią jest obecnie ceniony didżej i producent Diplo. Na krążku, zatytułowanym "Feel The Universe", aż roi się od zaproszonych do współpracy gwiazd. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Folkhorod

  Folkhorod Enej

  ROCK , ALTERNATIVE

  2012-11-16 Lou & Rocked Boys/Rockers Publishing

  Folkhorod to najnowsza płyta zespołu Enej, ukazująca się w 16 listopada 2012 roku jako trzecie, po „Ulicach” i „Folkorabel” (tytuł złotej płyty w 2011 roku) wydawnictwo tego zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Fiss Pink

  Fiss Pink Sztywny Pal Azji

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-04-18 MTJ

  Fiss Pink to ósma studyjna płyta w dyskografii Sztywnego Pala Azji, następczyni wydanego w 2008 albumu Miłość jak dynamit. Piętnaście utworów, jakie tu znajdziemy, to zapis dwóch lat pracy w różnych studiach nagraniowych, w różnych miejscach Polski: Akvarium Studio w Mysłowicach , Tonn Studio w Łodzi i w krakowskim Studiu Nieustraszonych Łowców Dźwięków. więcej »

  OCEŃ:
  2.88/5
 • Far South

  Far South Coldair

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-10-17 Antena Krzyku/Opensources

  Tobiasz Biliński to współzałożyciel zespołu Kyst, który ma na swoim koncie dwie płyty „Cotton touch” oraz „Waterworks”. Ostatni rok muzyk poświęcił także na tworzenie solowego materiału jako Coldair. Album „Far South” ukaże się 17 października nakładem Anteny Krzyku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • For the Beauty of Confusion

  For the Beauty of Confusion Geike Arnaert

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC , POP

  2011-10-10 Ais

  Debiutancki album byłej wokalistki Hooverphonic - Geike Arnaert. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fuerteventura

  Fuerteventura Russian Red

  ALTERNATIVE

  2011-09-12 Octubre/Sony Music Spain

  "Fuerteventura" to drugie dzieło artystki Lourdes Hernandez, która odniosła wielki sukces na hiszpańskiej scenie alternatywnej. Rozgłos przyniósł jej debiutancki krążek "I Love Your Glasses" wydany w 2008 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Feel It Break

  Feel It Break Austra

  ALTERNATIVE , POP

  2011-05-16 Isound Labels

  Debiutancki krążek kanadyjskiego tria Austra spełnił pokładane w zespole nadzieje. Okazało się, że muzycy potrafią nagrać świetne kawałki, a porównywanie ich do najbardziej obecnie popularnych zespołów nie jest działaniem na wyrost. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Favourite State Of Mind

  Favourite State Of Mind Elvis DeLuxe

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-04-11 Harmony Records

  Elvis Deluxe rozpoczął swoją podróż osiem lat temu jako projekt przyjaciół chcących dać upust zamiłowaniu do inspirowanego latami 60-tymi stoner rocka. Po kilku latach koncertowania Elvis nagrał "Lazy" - bardzo dobrze przyjęty album o tytule adekwatnie opisującym zarówno podejście członków zespołu do tak zwanej rzeczywistości, jak i samą muzykę. więcej »

  OCEŃ:
  5/5