szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Freedom

  Freedom Rebecca Ferguson

  POP , RNB , BLUES

  2013-12-02 Syco/RCA

  Czasem jedna intrygująca linijka w piosence powoduje, że pamiętamy o niej jeszcze długo po przesłuchaniu. Jeżeli dodać do tego chwytliwy refren i wykonujący go świetny wokal, to mamy już wszystkie składniki ‘idealnego przeboju’. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Foreverly

  Foreverly Norah Jones

  ROCK , POP , BLUES

  2013-11-25 Reprise

  Zawierająca 12 znakomitych piosenek płyta pod szyldem Billie Joe + Norah, została nagrana przez artystów, którzy w sumie zdobyli kilkanaście nagród Grammy i sprzedali łącznie ponad 120 mln płyt, w zaledwie dziewięć dni! więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fire Within

  Fire Within Birdy

  POP , ROCK

  2013-09-16 14th Floor/Atlantic

  Znakomity drugi krążek fantastycznej angielskiej nastolatki o belgijskich korzeniach, posługującej się ksywką Birdy. "Fire Within" to już nie zestaw coverów, lecz kilkanaście wspaniałych piosenek, które napisała wybitnie utalentowana 17-letnia wokalistka i kompozytorka, która w dowodzie ma napisane personalia Jasmine van den Bogaerde. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fires

  Fires Ronan Keating

  POP

  2012-09-03 Polydor

  „Mając taki talent – po co ten facet kiedykolwiek nagrywał covery?” – komentują fani Keatinga pod najnowszym teledyskiem „Fires”. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fortune

  Fortune Chris Brown

  POP

  2012-07-02 Sony

  Płyta została wydana w wersji standardowej oraz zawierającej dodatkowe nagrania i kolekcjonerską okładkę - wersji deluxe. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fall To Grace

  Fall To Grace Paloma Faith

  POP

  2012-05-29 Sony

  Znana z przebojów "Stone Cold Sober", "New York" czy "Do You Want the Truth Or Something Beautiful?" wokalistka zapowiada tym razem niezwykle "filmowe" brzmienie. Jego twórcą jest nie kto inny jak sam Nellee Hooper (Bjork, No Doubt, Massive Attack, Madonna). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fotografie

  Fotografie Way No Way , Ewa Szlachcic

  POP

  2012-05-11 Polskie Nagrania

  Przedstawiamy debiutancki album Ewy Szlachcic i zespołu WAY NO WAY pt. "Fotografie", zawierający 17 autorskich kompozycji w klimacie ambitnego pop'u, długo oczekiwanego na polskim rynku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Follow You

  Follow You Mika Urbaniak

  POP

  2012-04-24 Sony

  Urodzona i wychowana w Nowym Jorku Mika Urbaniak już od ponad 10 lat mieszka w Polsce. Na szczęście chyba nie przyswoiła jeszcze popularnych nad Wisłą zwrotów "nie wolno", "nie wypada" oraz "tak się nie robi", bo jej drugi album – "Follow You" – to manifest niezależności i wolności. więcej »

  OCEŃ:
  0/5