szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Full Frequency

  Full Frequency Sean Paul

  HIPHOP , RNB

  2014-02-18 Atlantic Records

  Chcecie się pobujać do fajnych rytmów, posłuchać pięknych melodii i naładować się optymizmem? Nic prostszego. Wystarczy posłuchać prezentowanego krążka "Full Frequency". Szóstego, jaki stworzyła wielka gwiazda dancehallu, popu i R&B, laureat Grammy, pochodzący z Jamajki Sean Paul. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Freedom

  Freedom Rebecca Ferguson

  RNB , BLUES , POP

  2013-12-02 Syco/RCA

  Czasem jedna intrygująca linijka w piosence powoduje, że pamiętamy o niej jeszcze długo po przesłuchaniu. Jeżeli dodać do tego chwytliwy refren i wykonujący go świetny wokal, to mamy już wszystkie składniki ‘idealnego przeboju’. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • F.A.M.E.

  F.A.M.E. Chris Brown

  RNB , POP

  2011-03-18 Jive

  Chris Brown powraca z płytą naszpikowaną radiowymi hitami! Znane już single "Deuces" (top 10 na liście singli Billboardu r'n’b), "Yeah 3x" (top 5 na liście singli w UK) oraz "Champion" (nr 1 w UK), zapewne utorują drogę "F.A.M.E." na sam szczyt najchętniej kupowanych płyt w najbliższych tygodniach. więcej »

  OCEŃ:
  4.75/5
 • From the Hut, to the Projects, to the Mansion

  From the Hut, to the Projects, to the Mansion Wyclef Jean

  HIPHOP , RNB

  2009-11-10 Columbia/Carnival House Records

  Siódmy krążek artysty jest albumem koncepcyjnym. Kompozycja opowiada historię Toussainta St Jeana, fikcyjnej postaci wzorowanej na haitańskim rewolucjoniście - Toussaint L'Ouverture. Materiał został wydany w listopadzie 2009 roku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Fearless

  Fearless Jazmine Sullivan

  HIPHOP , RNB

  2009-06-15 Sony Music Polska

  Jazmine Sullivan, podopieczna legendarnej Missy Elliott jest określana przez amerykańską prasę, jako najjaśniejsza gwiazda młodego pokolenia na firmamencie współczesnej sceny r’n’b za oceanem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Fantasy Ride

  Fantasy Ride Ciara

  RNB , POP

  2009-05-03 LaFace

  "Fantasy Ride" to trzeci album w dyskografii pięknej i utalentowanej Ciary. Promujący płytę, gorący i seksowny duet z Justinem Timberlakem 'Love Sex Magic' już stał się wielkim hitem, a towarzyszący piosence teledysk okupuje najwyższe rotacje playlist programów muzycznych na całym świecie. więcej »

  OCEŃ:
  4.56/5
 • Frank

  Frank Amy Winehouse

  RNB , POP

  2003-10-20 Island

  Debiutancki krążek Amy Winehouse. W Wielkiej Brytanii dzieło rozeszło się w liczbie przekraczającej 900 tysięcy egzemplarzy. Głównym producentem longplaya był Salaam Remi. więcej »

  OCEŃ:
  4.07/5
 • From The Heart

  From The Heart Another Level

  RNB , POP

  2002-06-01 BMG

  Zestaw największych hitów brytyjskiego boysbandu Another Level więcej »

  OCEŃ:
  0/5