szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Essential Mixes

  Essential Mixes Kylie Minogue

  POP , CLUB

  2010-09-20 Sony Music

  Kylie Minogue - australijska wokalistka i aktorka, której płyty rozeszły się na całym świecie w nakładzie 60 milionów egzemplarzy prezentuje swoje nowe klubowe oblicze. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Empire

  Empire Super8 & Tab

  CLUB

  2010-09-13 Anjunabeats

  Każdy znany i ceniony artysta ma swój moment ukoronowania wieloletniej działalności na scenie. Po latach wsparcia przez najlepszych DJ’ów na świecie od Above & Beyond po Armina Van Buurena taki właśnie moment nadszedł dla fińskiego duetu Super8 & Tab. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Excess

  Excess Coma

  ROCK

  2010-09-01 Mystic Production

  Czwarty album studyjny Comy wydany został w angielskiej wersji językowej i na rynku pojawił się we wrześniu 2010 roku. więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5
 • Elektroduch

  Elektroduch DJ Wojak

  HIPHOP , ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2010-08-31 Siła-Z-Pokoju

  Pierwsze oficjalne wydawnictwo trójmiejskiego DJ'a Wojaka. "Elektroduch" ukazał się nakładem wytwórni DJ'a Feel-X'a Siła-Z-Pokoju. W nagraniu udział wzięli czołowi trójmiejscy muzycy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Eliza Doolittle

  Eliza Doolittle Eliza Doolittle

  POP

  2010-08-23 Parlophone

  Debiutancki album 21-letniej Elizy Doolittle opowiada o stresach współczesnego życia w wielkim mieście z iście nastoletnią butą, czerpiąc inspiracje z klasycznego popu i soulu. Tutaj prostym, potężnym melodiom towarzyszy brzęcząca perkusja i jazzujące smaczki. Ta płyta pęka w szwach od energii, entuzjazmu i wigoru – podobnie jak jej autorka. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Electrogride (with DJ Strangefruit)

  Electrogride (with DJ Strangefruit) Sing Sing Penelope

  BLUES

  2010-07-12 Stowarzyszenie Artystyczne Mózg

  Najnowszy album Sing Sing Penelope i DJ Strangefruit już gotowy! Płyta "Electrogride" nagrana z udziałem norweskiej gwiazdy muzyki elektronicznej Pala Nyhusa (Nils Petter Molvaer, Bugge Wesseltoft) została nagrana w ramach projektu "Elektrozgrzyt - spotkania muzyków improwizujących" w kwietniu 2010r. więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5
 • Euphoria

  Euphoria Enrique Iglesias

  POP

  2010-07-02 Universal Music

  Długo oczekiwana płyta Enrique Iglesiasa nosi tytuł "Euphoria" i jak sugeruje, jest pełna piosenek o radości. W nagraniu albumu Enrique towarzyszyli tacy artyści jak Akon, Nicole Scherzinger, portorykański duet Wisin and Yandel oraz Lionel Richie. więcej »

  OCEŃ:
  4.64/5
 • Expo 86

  Expo 86 Wolf Parade

  ROCK

  2010-06-29 Sub Pop Records

  Trzeci długogrający album indie rockowej grupy Wolf Parade, wydany w Sub Pop Records, ujrzał światło dziennie w czerwcu 2010 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5