szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Eve

  Eve Angelique Kidjo

  BLUES , POP

  2014-01-28 429 Records

  Nowa płyta ikony world music. „Eve”, zatytułowana tak na cześć matki artystki, to zbiór piosenek będących pochwałą afrykańskich kobiet, zwłaszcza tych pochodzących z Beninu – rodzimego kraju Kidjo. więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • Entliq Pentliq

  Entliq Pentliq DoriFi

  HIPHOP , BLUES , RNB

  2011-05-14 Agencja Artystyczna DoriFi

  Brudna, z charakterem, ale jednocześnie miękka, kobieca - debiutancka płyta DoriFi to obraz prawdziwej kobiety. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Electrogride (with DJ Strangefruit)

  Electrogride (with DJ Strangefruit) Sing Sing Penelope

  BLUES

  2010-07-12 Stowarzyszenie Artystyczne Mózg

  Najnowszy album Sing Sing Penelope i DJ Strangefruit już gotowy! Płyta "Electrogride" nagrana z udziałem norweskiej gwiazdy muzyki elektronicznej Pala Nyhusa (Nils Petter Molvaer, Bugge Wesseltoft) została nagrana w ramach projektu "Elektrozgrzyt - spotkania muzyków improwizujących" w kwietniu 2010r. więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5
 • Eusebio

  Eusebio Giulia y Los Tellarini

  BLUES

  2009-05-11

  W muzyce tego zespołu zakochał się Woody Allen, a zaraz potem, niemal wszyscy, którzy wybrali się na jego film „Vicky Cristina Barcelona”. Ich piosenka "Barcelona" stała się bowiem głównym tematem tego filmu. W obrazie tym pojawia się także „La ley del retiro” czyli kolejny utwór z ich debiutanckiej płyty „Eusebio”. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Emotions

  Emotions Krzysia Górniak

  BLUES

  2009-03-02

  Najnowsza produkcja/album Krzysi Górniak Band zat ‘Emotions’ jest dojrzałą prezentacją wyrafinowanego kunsztu muzycznego. Znajdziemy tu liryczne tematy i kolorystyczne bogactwo barwy i brzmienia. więcej »

  OCEŃ:
  4.4/5
 • Ekle

  Ekle Etno Funky Show

  BLUES

  2009-03-02 Luna Music

  W świecie dźwięków, brzmień i rytmów artysta porusza się z finezją i poczuciem humoru. Przez krytyków bywa czasem porównywany do takich gwiazd jak: Jamiroquai, Prince, Bobby McFerrin. W jego twórczości dostrzega się też poetykę Niemena, Grechuty. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Evolver

  Evolver John Legend

  BLUES

  2008-12-31

  Trzecia studyjna płyta Johna Legenda - obecnie jednego z najpopularniejszych amerykańskich wokalistów R&B, znanego również jako świetnego kompozytora i producenta. Współpracował m.in. z Alicią Keys, Jay-Z, Will.I.Am, Snoop Doggiem czy Janet Jackson. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Era Jazzu – gramy już 10 lat

  Era Jazzu – gramy już 10 lat

  BLUES

  2008-10-03

  Wydawnictwo My Music prezentuje jubileuszowy album ERY JAZZU - “Era Jazzu – gramy już 10 lat”. więcej »

  OCEŃ:
  3/5