szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Enslaved

  Enslaved Soulfly

  METAL

  2012-03-13 Roadrunner

  Niezmordowany Max Cavalera powraca po raz ósmy! Nowy skład Soufly, nowy współproducent, ale ta sama dawka agresji, dynamiki, wielkiej energii i jedynego w swoim rodzaju klimatu, do której Brazylijczyk przyzwyczaił fanów po odejściu z Sepultury. więcej »

  OCEŃ:
  4.61/5
 • Ex Lives

  Ex Lives Every Time I Die

  METAL

  2012-03-06 Epitaph

  Szósta pozycja w studyjnym dorobku metalcore'owej kapeli Every Time I Die. Zestaw był promowany przez single "Underwater Bimbos from Outer Space" i "Revival Mode". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • End Time

  End Time Brutal Truth

  METAL

  2011-09-27 Relapse Records

  27 września 2011 roku ukazał się nowy, szósty w dyskografii, album pochodzącej z Nowego Jorku grindcorowej grupy Brutal Truth zatytułowany "End Time". więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Evinta

  Evinta My Dying Bride

  METAL

  2011-05-30 Peaceville Records

  Jedenasta pozycja w dorobku My Dying Bride. Producentami dzieła byli Jonny Maudling, Aaron Stainthorpe oraz Andrew Craighan. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Every Day is Halloween: The Anthology

  Every Day is Halloween: The Anthology Ministry

  ELECTRONIC , METAL

  2010-11-05 Cleopatra Records

  "Every Day is Halloween: The Anthology" to zestaw coverów Ministry wydany jesienią 2010 roku. Na płycie mamy też nowe wersje pięciu autorskich nagrań zespołu: "Every Day Is Halloween", "Khyber Pass", "N.W.O.", "Jesus Built My Hot Rod" oraz "Stigmata". więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Evangelia Heretika

  Evangelia Heretika Behemoth

  METAL

  2010-11-05 Mystic Production

  Wydawnictwo DVD jakiego na polskim rynku jeszcze nie było! Nie od dziś wiadomo, że Behemoth to klasa sama w sobie, tym charakteryzuje się zarówno dźwięk, obraz jak i forma wydania. więcej »

  OCEŃ:
  4.2/5
 • Empire

  Empire Madball

  ROCK , METAL

  2010-10-12 Good Fight

  W imperium hard core'a Madball z pewnością rządzą. Po płycie "Empire" nic się nie zmieni. A jeśli już, to Madball obejmie we władanie tron całej sceny hardcorowej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Exhibit B: The Human Condition

  Exhibit B: The Human Condition Exodus

  METAL

  2010-05-18 Nuclear Blast

  Nowy, dziewiąty studyjny album Exodus „Exhibit B: The Human Condition” został zarejestrowany w grudniu ubiegłego roku pod okiem producenta Andy Sneapa (Testament, Megadeth, Arch Enemy, Kreator). więcej »

  OCEŃ:
  4.89/5