szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Etenszyn: Drimz Kamyn Tru

  Etenszyn: Drimz Kamyn Tru VNM

  HIPHOP

  2012-02-20 Prosto

  "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to drugi oficjalnie wydany album VNM-a. Spolszczone angielskie tytuły kolejnych płyt rapera to już jego znak rozpoznawczy. W przypadku „E:DKT” tytuł jest również kluczem do tematyki albumu. więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5
 • Evolve or Be Extinct

  Evolve or Be Extinct Wiley

  HIPHOP

  2012-01-19 Big Dada

  Dziewiąty studyjny album Wileya. Podwójne wydawnictwo ukazało się 19 stycznia dzięki wytwórni Big Dada. Płytę promowały dwa single "Link Up" oraz "Boom Blast", lecz żaden nie załapał się do zestawienia UK Singles Chart. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Etos Kowboja

  Etos Kowboja Skorup

  HIPHOP

  2011-05-16 MaxFloRec

  Płyty "Pieść Wajdeloty" oraz "Droga watażki" Skorupa były sygnałem, że na polskiej scenie hip-hopowej pojawił się kolejny indywidualista, którego niebanalne teksty i niepowtarzalny styl zaintrygują fanów nietuzinkowej twórczości. "Etos kowboja" to kolejna solowa płyta gliwickiego rapera, wydana nakładem wytwórni MaxFloRec. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Entliq Pentliq

  Entliq Pentliq DoriFi

  RNB , HIPHOP , BLUES

  2011-05-14 Agencja Artystyczna DoriFi

  Brudna, z charakterem, ale jednocześnie miękka, kobieca - debiutancka płyta DoriFi to obraz prawdziwej kobiety. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Elektroduch

  Elektroduch DJ Wojak

  ALTERNATIVE , HIPHOP , ELECTRONIC

  2010-08-31 Siła-Z-Pokoju

  Pierwsze oficjalne wydawnictwo trójmiejskiego DJ'a Wojaka. "Elektroduch" ukazał się nakładem wytwórni DJ'a Feel-X'a Siła-Z-Pokoju. W nagraniu udział wzięli czołowi trójmiejscy muzycy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Eye Legacy

  Eye Legacy Lisa Lopes

  RNB , HIPHOP

  2009-01-27 Mass Appeal

  Pierwsze pośmiertne wydawnictwo Lopes. Lwią część materiału stanowią nowe wersje kompozycji z debiutanckiego krążka artystki, "Supernova". Część zysków ze sprzedaży zasiliło konto Lisa Lopes Foundation, której celem jest pomoc zaniedbanym i porzuconym dzieciom. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Everything Is Borrowed

  Everything Is Borrowed The Streets

  HIPHOP

  2008-12-31 Warner Music Germany

  Nowa płyta firmowanego przez Mike'a Skinnera projektu The Streets zaskakuje. Jest to zdecydowanie najbardziej pozytywna płyta brytyjskiego kaznodziei w jego karierze. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Exit 13

  Exit 13 LL Cool J

  HIPHOP

  2008-09-09

  LL Cool J nie jest już królem rapu, ale za sprawą ostatniej płyty wydanej dla Def Jam stanie się jesiennym królem kontrowersji. "Exit 13" albo pokochasz, albo wyrzucisz w przepaść - środka nie ma. więcej »

  OCEŃ:
  0/5