szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • ELVIS THE KING: DON'T#7

  ELVIS THE KING: DON'T#7 Elvis Presley

  ROCK , POP

  2007-09-17

  Singiel opatrzony numerem #7 z serii #18 singli króla rock'n'rolla - Elvisa Presleya "The King". Aby upamiętnić 30. rocznicę śmierci Elvisa Presleya, która przypada na 16 sierpnia, wytwórnia SonyBMG przygotowała na rynek europejski serię singlowych wydawnictw. Zachętę stanowił sukces kampanii z 2005 roku, związanej z przebojami Króla z 1. miejsc zestawień list przebojów. Teraz fani będą mieli okazję tydzień po tygodniu kupować single Presleya i skompletować box "Elvis The King". Każdy z klasycznych hitów, wydany zostanie w limitowanym nakładzie w formacie CD. Wydawnictwa będą miały oryginalne amerykańskie oraz brytyjskie wersje okładek. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Exclusive

  Exclusive Chris Brown

  RNB , POP

  2007-09-16 Jive

  "Exclusive " to następca debiutanckiego "Chris Brown", który miał premierę w listopadzie 2005 roku i zadebiutował na 2. miejscu zestawienia Billboardu, a niedawno został wyróżniony podwójną platyną, co przekłada się na sprzedaż rzędu 1,9 miliona kopii w USA i kolejnego miliona na całym świecie. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Elvis The King: Hound Dog#4

  Elvis The King: Hound Dog#4 Elvis Presley

  ROCK , POP

  2007-08-27

  Singiel opatrzony numerem #4 z serii #18 singli króla rock'n'rolla - Elvisa Presleya "The King". Aby upamiętnić 30. rocznicę śmierci Elvisa Presleya, która przypada na 16 sierpnia, wytwórnia SonyBMG przygotowała na rynek europejski serię singlowych wydawnictw. Zachętę stanowił sukces kampanii z 2005 roku, związanej z przebojami Króla z 1. miejsc zestawień list przebojów. Teraz fani będą mieli okazję tydzień po tygodniu kupować single Presleya i skompletować box "Elvis The King". Każdy z klasycznych hitów, wydany zostanie w limitowanym nakładzie w formacie CD. Wydawnictwa będą miały oryginalne amerykańskie oraz brytyjskie wersje okładek. więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • Eska Cover Hits

  Eska Cover Hits

  POP

  2007-02-02

  Muzyka nie dzieli się na starą i nową tylko na dobrą i złą. Dlatego trudno się dziwić, że najbardziej znane utwory Pink Floyd, Stinga, czy Phila Collinsa doczekały się nowych, równie przebojowych wersji. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Enjoy the Ride

  Enjoy the Ride

  POP

  2006-07-24

  Debiutancka płyta Marie, znanej w Polsce z zespołu A-Teens. Teraz powraca z solowym materiałem określanym jako "mieszanka ABBY i Gwen Stefani". "Enjoy the Ride" to zestaw popowych przebojów wyprodukowanych pod okiem szwedzkiego producenta Jonasa Elofssona (Britney Spears, Westlife, Celine Dion i in.). Nie zabrakło tu także ballad ("Oxygen") czy brzmień a la lata 80. ("Calling All Detectives"). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Energia

  Energia Jose Carreras

  POP

  2006-07-24

  więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Everything Is Everything

  Everything Is Everything Beats & Styles

  POP

  2006-07-10

  więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Extraordinary Machine

  Extraordinary Machine Fiona Apple

  POP , BLUES

  2005-10-04 Epic

  Trzeci studyjny album amerykańskiej wokalistki Fiony Apple. Ukazał się jesienią 2005 roku dzięki wytwórni Epic Records. Producentem krążka był ponownie Jon Brion (dodatkowo jeszcze panowie Mike Elizondo i Brian Kehew). więcej »

  OCEŃ:
  0/5