szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Epoka Lodowcowa 3

  Epoka Lodowcowa 3

  FILM

  2009-06-26 EMI Music Poland

  26 czerwca, nakładem Dream Music do polskich sklepów muzycznych trafią ściezka dźwiękowa do filmu "Epoka Lodowcowa 3". więcej »

  OCEŃ:
  4.43/5
 • Epic Film Themes

  Epic Film Themes

  MULTI , FILM

  2008-10-06

  Najwspanialszym filmom, które wpisały się do klasyki kina zawsze towarzyszyła genialna muzyka. „Epic Film Themes” to znakomita kolekcja muzyki fimowej pochodząca m.in. z Ben Hura, Cleopatry, Braveheart, Lawrenca z Arabii czy Gladiatora. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • EL Cantante

  EL Cantante

  FILM

  2007-10-08

  Ścieżka dźwiękowa do filmu El Cantante w którym Marc Anthony i Jennifer Lopez wcielają się w dwie główne role: legendy salsy Hectora Lavoe’a i jego małżonki. W latach 70-tych Hector był żywą legendą salsy, mówiono o nim 'śpiewak nad śpiewakami' - czyli właśnie 'el cantante'. Płyta to zbiór klasyków z repertuaru Lavoe'a - utrzymanych oczywiście w klimacie salsy - które niezależnie od filmu tworzą swoją własną opowieść dźwiękową. Oprócz utworów w wykonaniu Marca Anthony'ego znaleźć można na niej m.in. nową kompozycję Jennifer Lopez (Toma De Mí), która w filmie pojawia się w napisach końcowych. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Eraserhead (OST)

  Eraserhead (OST)

  FILM

  2007-02-20 Ryko

  Dream Music prezentuje pierwsze polskie wydanie soundtracku do pierwszego, fabularnego filmu Davida Lyncha z 1976 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Ecce Cor Meum

  Ecce Cor Meum Paul McCartney

  BLUES , ROCK , FILM

  2006-09-25

  We wrześniu 2006 roku Paul McCartney wydał swój czwarty album z muzyką klasyczną zatytułowany „Ecce Cor Meum” (Oto serce moje). 3 listopada ubiegłego roku odbyła się światowa premiera wykonania „Ecce Cor Meum” na żywo, w wyprzedanej do ostatniego miejsca londyńskiej sali koncertowej Royal Albert Hall. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Ekspedycja pana Zissou (The Life Aquatic With Steve Zissou)

  Ekspedycja pana Zissou (The Life Aquatic With Steve Zissou)

  FILM

  2005-03-07

  Steve Zissou (Bill Murray) jest światowej sławy oceanografem, słynnym ze swych filmów dokumentalnych opisujących podwodną faunę i florę. Wygląda jednak na to, że szczęście się od niego odwróciło. Jego najbliższy przyjaciel i współpracownik został pożarty (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Ekspres polarny (The Polar Express)

  Ekspres polarny (The Polar Express)

  FILM

  2004-11-29

  Fabuła filmu, na podstawie książki Chrisa Van Allsburga koncentruje się wokół chłopca, który nie chce przestać wierzyć w Świętego Mikołaja nawet wtedy, gdy wszyscy jego koledzy starają mu się udowodnić, że on nie istnieje. W wigilię Bożego Narodzenia nagle (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Eternal Sunshine Of A Spotless Mind (Zakochany bez pamięci)

  Eternal Sunshine Of A Spotless Mind (Zakochany bez pamięci)

  FILM

  2004-09-13

  Film wyreżyserowany przez Michela Gondry, który jest dobrze znany ze swojej twórczości jako reżyser teledysków takich gwiazd jak Bjork, Foo Fighters, White Stripes. Z powodu zamiłowań muzycznych reżysera, ścieżka dźwiękowa odgrywa dużą rolę w filmie. (...) więcej »

  OCEŃ:
  0/5