szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Diablos Tequilos

  Diablos Tequilos Tuff Enuff

  METAL

  2011-09-19 Metal Mind Productions

  Reedycja drugiego studyjnego albumu jednej z najlepszych polskich formacji metalowych lat 90-tych. Album pierwotnie miał swoją premierę w 1997 roku, a wydany został także dzięki Metal Mind Productions. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Duets II

  Duets II Tony Bennett

  BLUES , POP

  2011-09-19 Columbia

  Amerykańska ikona, Tony Bennett, świętował 85. urodziny nową płytą "Tony Bennett: Duets II", która ukazała się 19 września 2011 r. nakładem RPM/Columbia Records. Bennett pierwsze sesje nagraniowe rozpoczął podczas tygodnia Grammy w lutym, w słynnych studiach Capitol w Los Angeles. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Distant Earth Remixed

  Distant Earth Remixed ATB

  CLUB

  2011-09-16 Kontor Records

  Ostatni album ATB zatytułowany "Distant Earth" dotarł do siódmego miejsca niemieckiego zestawienia sprzedaży płyt, co jest – jak do tej pory - najwyższym miejscem, do którego udało się dotrzeć Andre Tannebergerowi. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Deleted Scenes From The Cutting Room Floor - Live From Amsterdam

  Deleted Scenes From The Cutting Room Floor - Live From Amsterdam Caro Emerald

  BLUES , POP

  2011-09-02 Grandmono Records

  Jeśli nie mieliście jeszcze szansy posłuchać sensacji duńskiego popu to teraz macie do tego doskonałą okazję – oto Caro Emerald i jej szesnastoosobowa orkiestra Grandmono. więcej »

  OCEŃ:
  4.86/5
 • Dum Spiro Spero

  Dum Spiro Spero Dir En Grey

  METAL , ROCK

  2011-08-08 Okami

  "Dum Spiro Spero" to ósmy studyjny album japońskiej formacji Dir En Grey. Ukazał się w sierpniu 2011 roku nakładem wytwórni Okami (w Europie). Natomiast w Japonii wyszedł dzięki Firewall Div./SMEJ, a w Stanach Zjednoczonych przez The End Records. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Drums Between the Bells

  Drums Between the Bells Brian Eno

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-07-04 Warp Records

  Drugi - po "Small Craft On A Milk Sea" - album nagrany dla wytwórni Warp przez wielkiego wizjonera art-rocka, tym razem ilustrujący muzyką poezję brytyjskiego poety Ricka Hollanda. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Dziewczyny Karabiny

  Dziewczyny Karabiny Wielkanoc

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-07-04 Manufaktura Legenda

  Muzyka zespołu to gitarowy rock, z wpływami zimnej fali. Sposób gry na gitarze Marka Marczaka przypomina wiele współczesnych gitarowych zespołów takich jak The Strokes czy The Libertines. Ważną rolę w zespole pełniła jego charyzmatyczna wokalistka Katarzyna Jarosz, której ciekawe teksty (zespół śpiewał tylko po polsku) czasem zahaczające o prowokację mocno wpadają w pamięć. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Dedicated to Chaos

  Dedicated to Chaos Queensryche

  ROCK , METAL

  2011-06-28 Loud & Proud Records

  Dwunasta pozycja w dyskografii Amerykanów z Queensryche. W Stanach Zjednoczonych album zadebiutował na 70. pozycji zestawień. Grupa zabrała się za longplay w 2010 roku, ponownie producentem został Kelly Gray, który pełnił funkcję gitarzysty grupy na albumie "Q2K". więcej »

  OCEŃ:
  2.73/5