szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Dream Logic

  Dream Logic Igor Boxx

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2012-11-27

  Dwa lata po premierze "Breslau" muzyk zespołu Skalpel powraca z nowym albumem "Dream Logic", nostagiczną wycieczką do lat 90-tych, złotej ery downtempo, headz music i trip-hopu . więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Duch w Maszynie

  Duch w Maszynie Mixtura

  ELECTRONIC , ROCK , HIPHOP

  2012-11-23 UrbanRec

  Album ‘Duch w Maszynie’ zespołu Mixtura jest wynikiem dwuletniej pracy doświadczonych muzyków, wspomaganej przez polskich producentów, tj. : Grrracz, Auer, Czarny z HiFi Bandy, Screwball. Mixtura lubi mieszać składniki stąd na płycie można usłyszeć m.in. solo gitarowe Szymona Chudego. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Different Pulses

  Different Pulses Asaf Avidan

  ROCK , ALTERNATIVE

  2012-11-23 Polydor

  Jego utwór „One Day/Reckoning Song” zremiksowany przez niemieckiego producenta Wankelmuta stał się jednym z największych hitów minionego roku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • DNA

  DNA Little Mix

  POP , RNB

  2012-11-16 Syco Music

  Grupa Little Mix powstała w 2011 r. Cztery dziewczyny: Jade Thirlwall, Leigh-Anne Pinnock, Perrie Edwards i Jesy Nelson spotkały się podczas 8. edycji brytyjskiego X Factor. Pokochały je miliony widzów. Efekt? Little Mix jest pierwszą grupą, która wygrała ten program. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Dos

  Dos Green Day

  ROCK

  2012-11-13 Warner

  12 listopada trafi do sklepów krążek "Dos" Green Day. "Dos" to druga część trylogii formacji. Pierwsza część, "!Uno!"trafiła do sklepów 24 września. Za produkcję wszystkich trzech krążków odpowiadał zespół i Rob Cavallo. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan

  Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan Hey

  ROCK

  2012-11-06 Supersam Music

  Pod tytułem "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan" ukazał się dziesiąty studyjny albumu grupy Hey. Premierę wyznaczono na 6 listopada. Na krążku znalazło się 11 premierowych utworów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Dead Silence

  Dead Silence Billy Talent

  ROCK

  2012-09-07 Warner

  Uwielbiana w Polsce kanadyjska punkowa formacja Billy Talent, która dała popis swych wielkich scenicznych umiejętności podczas Ursynaliów 2012, podała tytuł i datę premiery swojego czwartego krążka. Należy szukać go w sklepach we wrześniu. Czwarty album zespołu z Ontario nie będzie miał w tytule numeru. więcej »

  OCEŃ:
  4.74/5
 • Dead End Kings

  Dead End Kings Katatonia

  2012-08-27 Mystic Production

  27 sierpnia ukaże się nowy album zespołu Katatonia, "Dead End Kings". Jak wyjaśnia lider, Jonas Renkse, płyta opowiada o zakamarkach ludzkiego umysłu, skąd nie ma powrotu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5