szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Delta Machine

  Delta Machine Depeche Mode

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE , ROCK

  2013-03-22 Sony

  Zestaw promuje singel "Heaven", który zadebiutował 1 lutego 2013 roku. Na małym krążku znalazły się remiksy piosenki, za które odpowiadają Matthew Dear, Blawan, Owlle oraz Steps to Heaven. więcej »

  OCEŃ:
  3.75/5
 • Dream Logic

  Dream Logic Igor Boxx

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2012-11-27

  Dwa lata po premierze "Breslau" muzyk zespołu Skalpel powraca z nowym albumem "Dream Logic", nostagiczną wycieczką do lat 90-tych, złotej ery downtempo, headz music i trip-hopu . więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Duch w Maszynie

  Duch w Maszynie Mixtura

  HIPHOP , ELECTRONIC , ROCK

  2012-11-23 UrbanRec

  Album ‘Duch w Maszynie’ zespołu Mixtura jest wynikiem dwuletniej pracy doświadczonych muzyków, wspomaganej przez polskich producentów, tj. : Grrracz, Auer, Czarny z HiFi Bandy, Screwball. Mixtura lubi mieszać składniki stąd na płycie można usłyszeć m.in. solo gitarowe Szymona Chudego. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Defiant Order

  Defiant Order Birdy Nam Nam

  ELECTRONIC

  2012-03-27 Sony Music Polska

  Nowy album słynnego francuskiego kolektywu DJów, którzy za pomocą 8 gramofonów, 4 mikserów i 4 par rąk wyczarowują nieprawdopodobne brzmienia łączące w sobie wpływy jazzu, funku i electro. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Drums Between the Bells

  Drums Between the Bells Brian Eno

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-07-04 Warp Records

  Drugi - po "Small Craft On A Milk Sea" - album nagrany dla wytwórni Warp przez wielkiego wizjonera art-rocka, tym razem ilustrujący muzyką poezję brytyjskiego poety Ricka Hollanda. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Das Lokal

  Das Lokal

  MULTI , CLUB , ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-06-24 Pink Kong Records

  Składanka Das Lokal została wydana z okazji pierwszych urodzin wrocławskiego klubu Das Lokal. Znaleźli się na niej artyści, którzy przez ten pierwszy rok działalności tam zagościli – zarówno w roli dja, jak i artysty z autorskim live actem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Destroyed

  Destroyed Moby

  ELECTRONIC

  2011-05-16 Little Idiot

  "Destroyed" to światowa odyseja po kulisach życia Moby’ego przedstawiająca koncertowanie od zazwyczaj nieodkrytej strony: jako samotne chwile spędzane w sztucznych przestrzeniach – w hotelach, na lotniskach, na zapleczu sceny. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Don't Say We Didn't Warn You

  Don't Say We Didn't Warn You Does It Offend You, Yeah?

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC , ROCK

  2011-03-14 Cooking Vinyl

  Drugi album dance-punkowej formacji Does It Offend You, Yeah? pt. "Don't Say We Didn't Warn You". Zespołem zajęła się wytwórnia Cooking Vinyl. Grupa nagrywała materiał sama w studiu Reading w 2009 i 2010 roku. Zestaw poprzedzało nagranie "We Are The Dead". więcej »

  OCEŃ:
  5/5