szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Distant Earth Remixed

  Distant Earth Remixed ATB

  CLUB

  2011-09-16 Kontor Records

  Ostatni album ATB zatytułowany "Distant Earth" dotarł do siódmego miejsca niemieckiego zestawienia sprzedaży płyt, co jest – jak do tej pory - najwyższym miejscem, do którego udało się dotrzeć Andre Tannebergerowi. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Das Lokal

  Das Lokal

  CLUB , ELECTRONIC , MULTI , ALTERNATIVE

  2011-06-24 Pink Kong Records

  Składanka Das Lokal została wydana z okazji pierwszych urodzin wrocławskiego klubu Das Lokal. Znaleźli się na niej artyści, którzy przez ten pierwszy rok działalności tam zagościli – zarówno w roli dja, jak i artysty z autorskim live actem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Distant Earth

  Distant Earth ATB

  CLUB

  2011-04-29 Kontor Records

  Dziewiąte, wliczając składankę "Seven Years: 1998-2005", wydawnictwo André "ATB" Tannebergera. Zestaw promował singel "Gold (Fields Airplay Mix - Radio Edit)", w którym partie wokalne wykonał JanSoon, znany też jako Jan Löchel. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Do You Dream? - The Remixes

  Do You Dream? - The Remixes Markus Schulz

  CLUB

  2011-04-25 Armada Music

  Trzeci autorski album Markusa Schulza zatytułowany "Do You Dream?" odniósł olbrzymi międzynarodowy sukces, a single "Dark Heart Waiting", "Rain", "The New World" czy "Perception" to jedne z najczęściej granych produkcji przez rozgłośnie radiowe i DJ’ów z całego świata. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Debut

  Debut Junior Caldera

  POP , CLUB

  2010-09-14 MyMusic

  Debiutancki album znanego francuskiego DJ’a i producenta Juniora Caldery. Po niebywałym sukcesie swojej pierwszej produkcji - singla Sexy, który stał się hymnem muzyki Electro we Francji, Junior postanowił nagrać płytę. więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • Do You Dream?

  Do You Dream? Markus Schulz

  CLUB

  2010-06-15 Armada Music

  Długie oczekiwanie właśnie dobiegło końca. Nie ma chyba miłośnika klubowych brzmień, który nie czekałby na to wydawnictwo. Prezentujemy tracklistę i pierwsze informacje dotyczące nowego albumu Markusa Schulza. więcej »

  OCEŃ:
  4.56/5
 • Dreamcatcher

  Dreamcatcher Nitrous Oxide

  CLUB

  2010-03-29 Anjunabeats

  Na ten moment czekała cała klubowa Polska. Krzysztof Prętkiewicz aka Nitrous Oxide, rewelacyjny producent, dwukrotnie z rzędu wybrany najlepszym DJ’em kraju przedstawia swój długo oczekiwany album "Dreamcatcher". więcej »

  OCEŃ:
  3.6/5
 • DJ Mag Top 100 DJ's

  DJ Mag Top 100 DJ's

  CLUB , MULTI

  2009-12-07 Sony Music Polska

  Jak co roku w plebiscycie DJ Magazine głosami 350,000 ludzi z całego świata został wybrany najlepszy DJ świata. Po raz trzeci z rzędu został nim niekwestionowany król muzyki Trance Armin Van Buuren. więcej »

  OCEŃ:
  5/5