szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Django Unchained

  Django Unchained

  MULTI

  2013-01-15 Universal

  Jak zwykle też w przypadku twórczości Quentina Tarantino muzyka jest nieodzowną częścią filmu. Tym razem obraz został zilustrowany wyjątkowymi utworami m.in. Ennio Morricone, Johna Legenda, czy Ricka Rossa. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Das Lokal

  Das Lokal

  ALTERNATIVE , CLUB , ELECTRONIC , MULTI

  2011-06-24 Pink Kong Records

  Składanka Das Lokal została wydana z okazji pierwszych urodzin wrocławskiego klubu Das Lokal. Znaleźli się na niej artyści, którzy przez ten pierwszy rok działalności tam zagościli – zarówno w roli dja, jak i artysty z autorskim live actem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Dziecięce Kolędowanie

  Dziecięce Kolędowanie

  POP , MULTI

  2010-11-23 My-Music

  My-Music oddaje w Wasze ręce Dziecięce kolędowanie - album dla najmłodszych słuchaczy, który pozwoli poczuć im magię nadchodzących Świąt. więcej »

  OCEŃ:
  1/5
 • Do Not Disturb 4

  Do Not Disturb 4

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC , MULTI

  2010-11-15 Sony Music Poland

  Wsłuchaj się w muzyczną opowieści o najbardziej elektryzujących dźwiękach… W rolach głównych m.in.: Nick Cave, David Bowie, Grace Jones, Radiohead, Lyyke Li, Faithless, Air, Skalpel, The Cinematic Orchestra. więcej »

  OCEŃ:
  3.67/5
 • Do Not Disturb 3

  Do Not Disturb 3

  POP , ALTERNATIVE , MULTI

  2010-02-01 Sony Music Poland

  Z modnych, nowych brzmień do domowego zacisza to właśnie chillout stał się najbardziej uniwersalnym gatunkiem, słuchanym równie chętnie w domu, przy kolacji, jako idealne tło do lektury czy rozmów z przyjaciółmi. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • DJ Mag Top 100 DJ's

  DJ Mag Top 100 DJ's

  MULTI , CLUB

  2009-12-07 Sony Music Polska

  Jak co roku w plebiscycie DJ Magazine głosami 350,000 ludzi z całego świata został wybrany najlepszy DJ świata. Po raz trzeci z rzędu został nim niekwestionowany król muzyki Trance Armin Van Buuren. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Dziecięce Przeboje 3

  Dziecięce Przeboje 3

  POP , MULTI

  2009-10-23 MyMusic

  Doczekaliśmy się kolejnej, gorącej dostawy najpopularniejszych piosenek dla najmłodszych! Już 23 października ukaże się trzecia część kompilacji z serii "Dziecięce Przeboje". więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Dreaming About Sunrise

  Dreaming About Sunrise

  MULTI , CLUB

  2009-09-07 Sony Music Poland / ProLogic Music

  Lato to czas słońca, morza, wypoczynku, ale również jest to czas wielkich festiwali , na których pojawią się tysiące ludzi chcących wziąć udział w zabawie przy muzyce granej przez ulubionych artystów. więcej »

  OCEŃ:
  4.77/5