szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Codes and Keys

  Codes and Keys Death Cab For Cutie

  ROCK , ALTERNATIVE

  2011-05-31 Atlantic

  Siódmy krążek w dorobku Death Cab for Cutie. Jego producentem został gitarzysta formacji, Chris Walla. Muzycy pracowali nad krążkiem w 2010 roku w kilku studiach, mieszczących się m.in. w Seattle, Hollywood czy Vancouver. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Czysta brudna prawda

  Czysta brudna prawda Sokół , Marysia Starosta

  HIPHOP

  2011-05-13 Prosto

  Sokół i Marysia Starosta prywatnie są parą. Wspólny projekt nagrywali przez dwa lata od maja 2009 roku. Jak sami mówią, nigdzie im się nie spieszyło i robili to przede wszystkim dla własnej przyjemności. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Chico & Rita

  Chico & Rita

  MULTI , BLUES , FILM

  2011-04-26 Sony Music

  Album z muzyką do filmu „Chico & Rita” zdobywa coraz więcej międzynarodowego uznania. Podczas Lizbona Animation Festival wyróżniony został nagrodą Monstra Award w kategorii najlepszy soundtrack. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Collapse Into Now

  Collapse Into Now R.E.M.

  ROCK

  2011-03-07 Warner

  Po prawie dokładnie trzech latach, które minęły od wydania znakomitego krążka "Accelerate" z 2008 roku, jedna z najważniejszych formacji na świecie ostatniego ćwierćwiecza z dumą prezentuje nowy, doskonały, piętnasty w dorobku studyjny materiał. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Charm School

  Charm School Roxette

  POP

  2011-02-14 EMI Music Poland

  14 lutego 2011 roku to, co zdawało się mało prawdopodobnym scenariuszem, stanie się rzeczywistością. Istniejący od ćwierćwiecza światowej sławy duet z 70 milionami sprzedanych albumów na koncie, jedna z najsłynniejszych szwedzkich grup pop, powraca na scenę 10 lat po wydaniu ostatniej płyty studyjnej „Room Service”. więcej »

  OCEŃ:
  3.44/5
 • Computers And Blues

  Computers And Blues The Streets

  POP , HIPHOP

  2011-02-07 Atlantic Records

  Jeśli wierzyć zapowiedziom Mike'a Skinnera, jego piąta płyta będzie zarazem ostatnią nagraną pod szyldem The Streets. Zawierający 14 piosenek krążek promuje piosenka "Going Through Hell", w której śpiewa jeden z gości na albumie, Rob Harvey, znany z zespołu The Music. więcej »

  OCEŃ:
  2/5
 • Content

  Content Gang of Four

  ROCK

  2011-01-25 Yep Roc Records

  W lipcu 2010 roku zespół zapowiedział premierę nowej płyty, która miała ukazać się w październiku. Na pierwszym singlu pilotującym nowe wydawnictwo Gang of Four znalazł się utwór "Who Am I?". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Christmas Chants Live In Berlin

  Christmas Chants Live In Berlin Gregorian

  POP

  2010-12-13 Edel

  Wznowiona edycja albumu z koncertowym wykonaniem świątecznych hitów na DVD. Niemiecki zespół Gregorian specjalizuje się wprawdzie w chorałowych wersjach znanych piosenek z kręgu muzyki popularnej, ale w jego repertuarze nie mogło oczywiście zabraknąć utworów związanych z Bożym Narodzeniem. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5