szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • C/A

  C/A Lilu

  HIPHOP

  2011-12-02 MaxFloRec

  Najnowsza płyta Lilu przypomina nieco ekskluzywne pismo dla kobiet w wersji muzycznej. Panie znajdą tutaj wszystko, czego domaga się ich dusza, a panowie otrzymają soczewkę, która uwypukli wiele spraw i pozwoli spojrzeć na nie oczyma doświadczonej kobiety. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Cinema Songs/As Day Follows Night

  Cinema Songs/As Day Follows Night Sarah Blasko

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-11-14 MJM Music PL

  Specjalne wydawnictwo zawierające EP "Cinema Songs" oraz płytę "As Day Follows Night" australijskiej artystki Sarah Blasko. Ten unikatowy, limitowany zestaw jest dostępny tylko w Polsce, od 14 listopada 2011 roku, w cenie jednej płyty. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Czesław Śpiewa Miłosza

  Czesław Śpiewa Miłosza Czesław Śpiewa

  ALTERNATIVE , BLUES

  2011-11-07 Mystic Production

  "Czesław Śpiewa Miłosza", to akustyczne dźwięki kontrabasu, pianina i trąbki. Delikatne akcenty barokowych skrzypiec i harfy. Prosta klasyczna forma, przez którą przeplatają się fragmenty jazzu, walca i teatralnego popu. więcej »

  OCEŃ:
  3.75/5
 • Crazy Clown Time

  Crazy Clown Time David Lynch

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2011-11-07 Play It Again Sam Records

  Debiutancki album znanego reżysera Davida Lyncha, został zrealizowany dzięki wytwórni Play It Again Sam. Na muzycznym rynku pojawił się 7 listopada 2011 roku. więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Ceremonials

  Ceremonials Florence And The Machine

  POP , ROCK

  2011-10-28 Island Records

  "Ceremonials" to drugi album studyjny Florence And The Machine. Po świetnie przyjętym "Lungs" Florence Welch powraca wraz z zespołem i podbija serca kolejnych słuchaczy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Christmas

  Christmas Michael Buble

  POP

  2011-10-24 Reprise

  Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Z powodu niezapomnianej rodzinnej atmosfery, rodzinnej Wigilii przy skrzącej się światełkami choince, pod którą najmłodsi i ci starsi wypatrują prezentów. Zimowe święta wyróżnia także rozbrzmiewająca tym czasie muzyka. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Conditions Of My Parole

  Conditions Of My Parole Puscifer

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE , ROCK

  2011-10-18 Puscifer Entertainment

  Drugi album grupy Puscifer, czyli kolejnego projektu Maynarda Jamesa Keenana (znanego z Tool i A Perfect Circle) zatytułowany "Conditions of My Parole". Jak zapewniał wcześniej Keenan, dzieło przypomina "Twin Peaks" na pustyni. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Coma

  Coma Coma

  ROCK

  2011-10-17 Mystic Production

  17.10.2011 to data premiery najnowszego krążka chłopaków z łódzkiego podwórka działających pod nazwą Coma. Płyta trwająca 55 minut zawiera dwanaście utworów. Oszczędnie jak na możliwości Comy, ale za to konkretnie, nie ma tu przypadkowych dźwięków, wypełniaczy, każda kompozycja to skończona forma. więcej »

  OCEŃ:
  4.62/5