szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Cardiology

  Cardiology Good Charlotte

  ROCK

  2010-10-27 Capitol

  Piąte, pełnometrażowe wydawnictwo od Good Charlotte. Single promujące płytę to: "Like It's Her Birthday", "Sex on the Radio", "Last Night" oraz "1979". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Collaborations

  Collaborations George Harrison , Ravi Shankar

  ROCK

  2010-10-19 Rhino

  Wyjątkowe wydawnictwo wyjątkowych artystów, których łączyła wielka przyjaźń - hinduskiego wirtuoza sitaru Raviego Shankara i legendarnego Beatlesa George'a Harrisona. "Moja przyjaźń z George'em zaczęła się w 1966 roku, kiedy poznałem go i pozostałych Beatlesów. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Come Around Sundown

  Come Around Sundown Kings of Leon

  ROCK

  2010-10-19 RCA

  18 października na półkach sklepowych (oraz w cyfrowych sklepach sprzedających pliki muzyczne) pojawi się piąty, studyjny album Kings Of Leon 'Come Around Sundown'. Album dostepny będzie w wersji podstawowej, w niskiej cenie oraz w wersji deluxe z dodatkowymi utworami. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • Close-Up Vol. 2, People & Places

  Close-Up Vol. 2, People & Places Suzanne Vega

  ROCK , POP

  2010-10-12 Amanuensis Productions

  Dziewiąty album Suzanne Vegi. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Clinic For Dolls

  Clinic For Dolls UnSun

  ROCK , METAL

  2010-10-11 Mystic Production

  Drugi longplay formacji UnSun. Krążek, podobnie jak debiut, powstawał w Studiu X w Olsztynie, a także w Hertz w Białymstoku. Okładka oraz sesja zdjęciowa promująca album są dziełem Hi-Res Studio. więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5
 • Cinematic

  Cinematic Lebowski

  ALTERNATIVE , ROCK

  2010-10-10 Basement Cinematic Studio

  Na debiutanckim albumie grupy Lebowski "Cinematic" z 2010r. usłyszeć można dźwięki z pogranicza art rocka, muzyki filmowej, eksperymentalnej i improwizowanej, zamknięte w spójnej całości, określonej charakterystycznym i rozpoznawalnym stylem zespołu. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Confessions

  Confessions Liza Minnelli

  POP

  2010-09-28 Decca

  Na nowym albumie zatytułowanym „Confessions” Minnelli sięga do standardów amerykańskiej muzyki popularnej autorstwa Jerome'a Kerna, Cy Colemana, Irvinga Berlina oraz Sammy'ego Cahna. To najbardziej intymna i bezpośrednia płyta w jej karierze. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Clapton

  Clapton Eric Clapton

  ROCK

  2010-09-27 Reprise

  Dziewiętnasty album w dorobku Erica Claptona. Album zawiera zarówno premierowy materiał, jak i przeróbki piosenek innych wykonawców. Obok Claptona współproducentem materiału był Doyle Bramhall II. więcej »

  OCEŃ:
  5/5