szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Chrome Dreams II

  Chrome Dreams II Neil Young

  ROCK

  2007-10-23

  więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Carry On

  Carry On Chris Cornell

  POP , ROCK

  2007-05-28 Interscope

  Po 8 latach Chris Cornell ponownie wszedł do studia aby nagrać kolejny solowy album "Carry On". Krążek zawiera kilka bardziej znanych kompozycji takich jak "You Know My Name", który znalazł się także na soundtracku filmu Casino Royale oraz single "No Such Thing" i "Arms Around Your Love". więcej »

  OCEŃ:
  3.5/5
 • Colour It In

  Colour It In The Maccabees

  ALTERNATIVE , ROCK

  2007-05-14 Polydor

  Debiutancki album The Maccabees pt. "Colour It In". Ukazał się nakładem Polydor Records w maju 2007 roku. Producentem nagrań na krążku był Stephen Street. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Con Trust

  Con Trust Artrosis

  METAL , ROCK

  2006-10-02 Mystic Production

  Kolejna płyta Artrosis pt. "Con Trust" powstała latem 2006 w Migdał Mobile Studio w Poznaniu, a jej premiera miała miejsce w październiku 2006. Zespół jak zwykle zaskoczył fanów nową formułą brzmieniową oraz obraniem nowego kierunku muzycznego. Płyta przyjęła się bardzo dobrze i zebrała bardzo dobre opinie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Cantigas de Santa Maria

  Cantigas de Santa Maria Maciej Maleńczuk

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2006-09-25 Warner Music

  Płyta "Cantigas de Santa Maria" to zbiór pieśni Alfonsa X el Sabio, króla Kastylii - pieśni niezwykłych w niezwykłym wykonaniu Maćka Maleńczuka. Alfons X skomponował wybitną i współcześnie brzmiącą muzykę, która w aranżacjach zaproszonych do spektaklu artystów nabiera nowego, wręcz odkrywczego wymiaru. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Come What(ever) May

  Come What(ever) May Stone Sour

  METAL , ROCK

  2006-08-01 Roadrunner Records

  Drugi album zespołu Stone Sour. Zestaw ukazał się po 4-letniej przerwie. "Come What(ever) May" zadebiutował na czwartej pozycji na amerykańskiej liście Billboard Top 200 z wynikiem 80 tysięcy sprzedanych płyt w pierwszym tygodniu po premierze. Ostatecznie krążek pokrył się złotem. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Cansei de Ser Sexy

  Cansei de Ser Sexy CSS

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC , ROCK

  2006-07-11 Sub Pop Records

  Debiutancki album brazylijskiej formacji CSS pt. "Cansei de Ser Sexy" (w skrócie właśnie CSS). Najpierw płyta ukazała się w Brazyli (9 października 2005 roku nakładem Trama Records). Rok później wyszła już na całym świecie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Clap Your Hands Say Yeah

  Clap Your Hands Say Yeah Clap Your Hands Say Yeah

  ALTERNATIVE , ROCK

  2006-01-23 Wichita Recordings

  Debiutancki album amerykańskiej grupy Clap Your Hands Say Yeah zatytułowany po prostu "Clap Your Hands Say Yeah". Początkowo krążek ukazał się w 2005 roku wydany własnym sumptem przez zespół. W styczniu 2005 roku nagrania opublikowało Wichita Recordings. więcej »

  OCEŃ:
  5/5