szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Confidence

  Confidence Gentleman

  HIPHOP , ALTERNATIVE

  2004-12-31

  Ostatni studyjny album Gentlemana ukazuje się w Polsce na mocy nowej umowego kontraktu Sony BMG a niemiecką wytwórnią Four Music. Jeden z najbardziej znanych obecnie tworców reggae prezentuje 20 nowych, studyjnych kawałków nagranych z licznymi gośćmi (Barrington Levy & Daddy Rings, Coco Tea, Tamika, Anthony B., Ras Shiloh, Tony Rebel i Jack Radics), w tym singiel "Send A Prayer". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Cała Góra Barwinków

  Cała Góra Barwinków Cała Góra Barwinków

  ALTERNATIVE

  2004-12-06 Zima Records

  Muzyka zawarta na debiutanckiej płycie Całej Góry Barwinków to wybuchowa mieszanka ska i reggae podana z punkowym wykopem i okraszona brzmieniem sekcji dętej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Czterdziesty pierwszy

  Czterdziesty pierwszy Kazik Staszewski

  ROCK , ALTERNATIVE

  2004-10-01 SP Records

  Kazik płytę "Czterdziesty pierwszy" nagrywał dość długo; rozpoczął w maju 2003, skończył w czerwcu. 1 października pojawiła się jego "płyta życia" – jak sam przyznał. "Czterdziesty pierwszy" jest albumem dwupłytowym. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Circle Of Snakes

  Circle Of Snakes Danzig

  METAL , ALTERNATIVE , ROCK

  2004-08-31 Evilive Records

  Po flirtach z industrialem na ósmym w dorobku krążku, formacja nawiązała do brzmienia z początków działalności. Produkcją zestawu zajął się Glenn Danzig. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Civilization

  Civilization Front Line Assembly

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2004-01-20 Metropolis

  "Civilization" to album wydany w na początku 2004 roku dzięki Metropolis Records. Z ciekawostek dotyczących płyty warto nadmienić, że materiał został wydany z błędami. Wytwórnia kilkakrotnie wypuszczała na rynek wersje, zawierające błędy w spisie utworów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Catfish

  Catfish

  ALTERNATIVE

  2003-12-01

  więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Chain Gang of Love

  Chain Gang of Love The Raveonettes

  ROCK , ALTERNATIVE

  2003-08-25 Sony

  Pełnowymiarowy debiut duńskiego duetu. The Raveonettes zaskakują - ich głośna, zeszłoroczna ep-ka "Whip It On", przyniosła porcję hałaśliwej, punkowo surowej i mrocznej muzyki jakby żywcem wyciągniętej ze przestylizowanego filmowego horroru klasy B. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Cisza

  Cisza Klatu

  POP , ALTERNATIVE

  2003-02-20 Sony Music Polska

  Jedyny album zespołu Klatu, założonego przez wokalistę Adama Dziadka, gitarzystę Przemysława Sztangierskiego i basistę Witka Zapędowskiego, którzy na przełomie lat 80. i 90. działali w formacji Klaatu. Skład uzupełnił perkusista, a także popularny dziennikarz, a wówczas przede wszystkim juror programu "Idol", Kuba Wojewódzki. więcej »

  OCEŃ:
  4/5