szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Crystal Castles

  Crystal Castles Crystal Castles

  ELECTRONIC , HIPHOP , ALTERNATIVE

  2008-03-18 Last Gang Records

  Debiutancki album duetu Crystal Castles. Na krążku znalazły się materiał pochodzący z minialbumu "Alice Practice", a także całkowicie nowe kompozycje. Materiał został wydany w Ameryce Północnej 18 marca 2008 roku. Na terenie Europy był oficjalnie dostępny od 28 kwietnia 2008 roku więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Carnival Vol. II Memoirs Of An Immigrant

  Carnival Vol. II Memoirs Of An Immigrant Wyclef Jean

  ALTERNATIVE , ROCK

  2007-12-04 Columbia

  Nowy studyjny album Wyclefa Jeana - niegdyś współtwórcy grupy The Fugees, a od lat znanego producenta i wokalisty mającego na koncie wiele hitów (m.in. "Gone Till November", "Guantanamera", "911"). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Chopin - The Complete Preludes

  Chopin - The Complete Preludes

  ALTERNATIVE

  2007-09-28

  W piątek, 28.09, na polkach sklepowych w Polsce znajdzie się nowy album Rafała Blechacza. Ten fonograficzny debiut młodego artysty dla Deutsche Grammophon - najbardziej prestiżowej na świecie firmy fonograficznej, specjalizującej się w muzyce klasycznej - oprócz niewątpliwych walorów natury artystycznej, będzie także wyjątkowy z kilku innych, ważnych powodów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Colour It In

  Colour It In The Maccabees

  ALTERNATIVE , ROCK

  2007-05-14 Polydor

  Debiutancki album The Maccabees pt. "Colour It In". Ukazał się nakładem Polydor Records w maju 2007 roku. Producentem nagrań na krążku był Stephen Street. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Call of the Gods

  Call of the Gods

  ALTERNATIVE

  2007-04-20

  ‘Call of the Gods’ to już piąty album zespołu The Ipanemas, prezentujący klasyczne, brazylijskie brzmienia. ‘Call of the Gods’ to utwory składające się na klimatyczny styl ‘afro-bossa’, przypominające atmosferę lat 60’tych Rio de Janeiro. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Ciężkie czasy

  Ciężkie czasy

  HIPHOP , ALTERNATIVE

  2007-01-22

  EastWest Rockers to ekipa która w przeciągu ostatnich 2 lat podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce. Od pierwszych lokalnych występow w Opolu na początku 2004 po ogólnopolski pojedynek 4 najlepszych soundsystemow [Soundclash2006] w maju tego roku, EastWest Rockers wciąż zbiera najwyższe noty. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Cantigas de Santa Maria

  Cantigas de Santa Maria Maciej Maleńczuk

  POP , ROCK , ALTERNATIVE

  2006-09-25 Warner Music

  Płyta "Cantigas de Santa Maria" to zbiór pieśni Alfonsa X el Sabio, króla Kastylii - pieśni niezwykłych w niezwykłym wykonaniu Maćka Maleńczuka. Alfons X skomponował wybitną i współcześnie brzmiącą muzykę, która w aranżacjach zaproszonych do spektaklu artystów nabiera nowego, wręcz odkrywczego wymiaru. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Carnavas

  Carnavas Silversun Pickups

  ALTERNATIVE

  2006-07-25 Dangerbird

  Debiutancki album amerykańskiej formacji przyniósł rosnąca popularność oraz dwa single odnotowane na listach przebojów ("Lazy Eye", "Well Thought Out Twinkles"). A utwór "Well Thought Out Twinkles" pojawił się na soundtracku gry video "Tony Hawk's Proving Ground". więcej »

  OCEŃ:
  0/5