szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Czas ludzi cienia

  Czas ludzi cienia Sweet Noise

  METAL , ROCK , ALTERNATIVE

  2002-08-03 Noise Inc

  Na czwartym z kolei studyjnym albumie wyraźnej zmianie uległy styl grupy. Brzmienie stało się zdecydowanie bardziej nowoczesne, pojawiła się duża doza elektroniki, a także elementy hiphopowe. Album był promowany przez single "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz" oraz "Nie było". więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Cy Bocycie Świnty Ojce

  Cy Bocycie Świnty Ojce De Press

  ALTERNATIVE , ROCK

  2002-08-01

  „Cy bocycie Świnty Ojce” to płyta wydana z okazji kolejnej już pielgrzymki Ojca Świętego do kraju.Bardzo to piękny gest ze strony Andrzeja Dziubka głównego pomysłodawcy tego przedsięwzięcia.Połowa dochodu ze sprzedaży płyty ma być przekazana na budowę Domu Opeki w Zakopanem oraz Fundacji „Children on Crises” z Lipnicy Wielkiej. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Charango

  Charango Morcheeba

  HIPHOP , ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2002-07-02 Sire/Reprise/Warner

  "Charango" to czwarty album grupy Morcheeba. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Cool Kids Of Death

  Cool Kids Of Death Cool Kids of Death

  ALTERNATIVE , ROCK

  2002-06-24 Sissy Records

  Pierwszy album Cool Kids of Death zatytułowany po prostu "Cool Kids of Death". Wydany został przez Sissy Records w czerwcu 2002 roku. Okazał się jednym z najlepszych debiutów w historii polskiego rocka alternatywnego. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Come With Us

  Come With Us The Chemical Brothers

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2002-01-29 Astralwerks

  Ed Simmons i Tom Rowlands już po raz piąty wydestylowali w swoim dźwiękowym laboratorium solidną dawkę klubowej psychodeli. Muzyka na Come With Us jest jak mgła unosząca się leniwie nad ziemią - ma się wrażenie, że przestrzenne, hipnotyczne, wręcz halucynogenne brzmienia rozpuszczają taneczne beaty, ale czegoś wyraźnie tutaj brakuje. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Cult

  Cult Apocalyptica

  METAL , FILM , ALTERNATIVE

  2000-09-28 Merkury Records

  Jest to już trzecie studyjne wydawnictwo zespołu Apocalyptica. Album został wydany pod koniec 2000 roku i jest niewątpliwie przełomowym w historii grupy. Po raz pierwszy autorskie kompozycje zespołu dominują na płycie. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Community Music

  Community Music Asian Dub Foundation

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2000-03-20 FFRR

  Piaty w dyskografii Asian Dub Foundation album "Community Music" pojawił się w 2000 roku i odniósł znaczący sukces na muzycznym rynku. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Californication

  Californication Red Hot Chili Peppers

  ALTERNATIVE , ROCK

  1999-06-08 Warner

  Zespół Red Hot Chili Peppers był obok Metallici główną gwiazdą festiwalu Woodstock'99, zorganizowanego dla upamiętnienia 30 rocznicy najsłynniejszej hippisowskiej imprezy wszech czasów. W nagraniu płyty wziął udział – po 8 latach "przygód" z narkotykami – John Frusciante; wcześniej nagrał z RHCP Mother's Milk i Blood Sugar Sex Magik. więcej »

  OCEŃ:
  4.94/5