szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Contact

  Contact ATB

  CLUB

  2014-01-21 Universal

  ATB – czołowy producent i DJ sceny klubowej powraca z nowym albumem „Contact”! Jest to już dziewiąta studyjna płyta Andre Tannerbergera aka ATB, który niedawno znalazł się w dwudziestce najpopularniejszych DJ-ów świata! więcej »

  OCEŃ:
  4.8/5
 • Chillout 5 p.m.

  Chillout 5 p.m.

  CLUB

  2011-08-23 My Music

  We wtorek 23 sierpnia 2011 roku w sklepach pojawiła się kolejna odsłona doskonałej kompilacji z serii p.m. "Chillout 5 p.m.". Wydawnictwo ukazało się w Polsce dzięki wytwórni My Music. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Changing Lanes

  Changing Lanes First State

  CLUB

  2010-06-21 Magik Muzik

  Ponad 3 lata Sander Wan Der Waal kazał czekać swoim fanom na nowy materiał First State. Pomimo małych zmian personalnych projekt trzyma się świetnie. Dowodem na to jest nowy album zatytułowany "Changing Lanes". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Cafe Luna - hiszpańska podróż vol. 2

  Cafe Luna - hiszpańska podróż vol. 2

  ROCK , ALTERNATIVE , MULTI , CLUB

  2009-11-16 Luna Music

  Kolejna część muzycznej serii Cafe Luna. "Hiszpańską Podróż - vol. 2" reprezentują współcześni artyści sceny hiszpańskiej grający pop, reggae, chill out i muzykę klubową. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Closer To The Sun

  Closer To The Sun Robbie Rivera

  CLUB

  2009-11-02 New State

  Robbie Rivera urodził się w Puerto Rico a na stałe osiadł w Miami, gdzie szlifował swoje umiejętności jako DJ i producent. Każdego lata Robbie rezyduje w klubie Privilege na Ibizie, gdzie rozgrzewa publiczność swoimi gorącymi house’owymi setami w stylu Juicy Sound. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Chillout 2 P.M.

  Chillout 2 P.M.

  ELECTRONIC , MULTI , CLUB

  2009-08-14 MyMusic

  Po sukcesie składanki "Chillout 1 P.M.", na której znalazło się ponad dwadzieścia chillout'owych utworów przyszedł czas na kolejną odsłonę z tej serii. więcej »

  OCEŃ:
  1.8/5
 • Clubnetic vol.4

  Clubnetic vol.4

  MULTI , CLUB

  2009-07-31 Magnetic Records

  Clubnetic 4 Party ‘09 to składanka 2 CD sygnowana przez Magnetic Records w dystrybucji Universal Music Polska, będąca czwartą częścią z serii Clubnetic, która ukazuje najlepsze dokonania światowej muzyki klubowej. Kompilacja zawiera zestaw trzydziestu hitów klubowych parkietów w stylach dance-house, disco-house i electro-house. więcej »

  OCEŃ:
  0/5