szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Czarna biała magia

  Czarna biała magia Marysia Starosta , Sokół

  POP , HIPHOP

  2013-12-13 Prosto

  Drugi album duetu rapera i wokalistki. Ich wcześniejsza płyta „Czysta brudna prawda” odniosła wielki sukces - pokryła się złotem, a wkrótce osiągnie status platynowy. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • Coś się kończy, coś się zaczyna

  Coś się kończy, coś się zaczyna Parzel & Siwers

  HIPHOP

  2012-06-11 Prosto

  Debiutancki album Parzela i Siwersa. więcej »

  OCEŃ:
  2.5/5
 • Coś z niczego

  Coś z niczego The Pryzmats

  HIPHOP

  2012-04-30 Sony

  Kilkanaście piosenek na debiutancki krążek "Coś z niczego" The Pryzmats nagrali w szybkim tempie. "Nagrywaliśmy jak zwykle bardzo krótko, na przełomie stycznia i lutego 2012 w studiu Lubię Wąchać Winyl. Z DJ-em Zero, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc" - mówi Krzysiek Jarosiewicz, jeden z dwóch raperów w zespole. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Covered

  Covered Macy Gray

  RNB , HIPHOP

  2012-03-26 429 Records

  Nowa płyta Macy Gray - “Covered”! Album jest wyjątkową kolekcją coverów, głównie z repertuaru rockowych zespołów, ale w oryginalnych interpretacjach Macy Gray. Na płycie znajdą się m.in. niepowtarzalne, często zaskakujące wersje utworów Arcade Fire, Metalliki czy Radiohead. więcej »

  OCEŃ:
  4.36/5
 • C/A

  C/A Lilu

  HIPHOP

  2011-12-02 MaxFloRec

  Najnowsza płyta Lilu przypomina nieco ekskluzywne pismo dla kobiet w wersji muzycznej. Panie znajdą tutaj wszystko, czego domaga się ich dusza, a panowie otrzymają soczewkę, która uwypukli wiele spraw i pozwoli spojrzeć na nie oczyma doświadczonej kobiety. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Czysta brudna prawda

  Czysta brudna prawda Sokół , Marysia Starosta

  HIPHOP

  2011-05-13 Prosto

  Sokół i Marysia Starosta prywatnie są parą. Wspólny projekt nagrywali przez dwa lata od maja 2009 roku. Jak sami mówią, nigdzie im się nie spieszyło i robili to przede wszystkim dla własnej przyjemności. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Computers And Blues

  Computers And Blues The Streets

  HIPHOP , POP

  2011-02-07 Atlantic Records

  Jeśli wierzyć zapowiedziom Mike'a Skinnera, jego piąta płyta będzie zarazem ostatnią nagraną pod szyldem The Streets. Zawierający 14 piosenek krążek promuje piosenka "Going Through Hell", w której śpiewa jeden z gości na albumie, Rob Harvey, znany z zespołu The Music. więcej »

  OCEŃ:
  2/5
 • Contraband

  Contraband Madcon

  HIPHOP , POP

  2010-12-03 Columbia

  Po eurowizyjnym hicie "Glow" norweska formacja powraca z albumem "Contraband", który zawiera w sumie 12 przebojowych kompozycji, w tym największy przebój Madcon: 'Beggin' (jako bonus track) oraz wspomniany 'Freaky Like Me' (obecnie w TOP5 najczęściej odtwarzanych kawałków w polskich stacjach radiowych!). więcej »

  OCEŃ:
  5/5