szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Covered

  Covered Macy Gray

  RNB , HIPHOP

  2012-03-26 429 Records

  Nowa płyta Macy Gray - “Covered”! Album jest wyjątkową kolekcją coverów, głównie z repertuaru rockowych zespołów, ale w oryginalnych interpretacjach Macy Gray. Na płycie znajdą się m.in. niepowtarzalne, często zaskakujące wersje utworów Arcade Fire, Metalliki czy Radiohead. więcej »

  OCEŃ:
  4.36/5
 • CoMix

  CoMix Michał Dąbrówka , Natalia Kukulska

  RNB , POP

  2010-05-18 EMI

  Natalia Kukulska powraca z siódmą już solową płytą- „CoMix”. Tym razem jednak sygnuje ją dwoma nazwiskami: Kukulska & Dąbrowka, bo to wspólna produkcja Natalii Kukulskiej i jej męża, Michała Dąbrówki, znakomitego perkusisty. więcej »

  OCEŃ:
  4.18/5
 • Compass

  Compass Jamie Lidell

  RNB , ELECTRONIC

  2010-05-17 Warp

  Pięć lat po sensacyjnym albumie „Multiply", który nadał pojęciu neo-soul zupełnie nowe znaczenie, Jamie Lidell powraca płytą z nie mniej sensacyjną miksturą bluesa, gospel, funku, rocka, techno i soulu. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Classic Love Songs

  Classic Love Songs George Benson

  RNB , BLUES

  2010-02-01 Rhino

  George Benson, słynny amerykański gitarzysta, piosenkarz i kompozytor powraca z albumem „Classic Love Songs” będącym wspaniałą kolekcją 18 jego najbardziej znanych ballad i piosenek o miłości. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Colour Me Free

  Colour Me Free Joss Stone

  RNB

  2009-11-02 EMI Music Entertainment

  2 listopada 2009 brytyjska wokalistka soulowa i autorka piosenek Joss Stone opublikuje swój czwarty album studyjny. Pierwszy singiel z płyty nosi tytuł „Free Me” i już w najbliższy poniedziałek zagości w rozgłośniach radiowych. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Closer

  Closer Mika Urbaniak

  RNB

  2009-04-27 Sony Music Polska

  „Closer” Miki Urbaniak to album, na który długo czekała cała Polska. Z utęsknieniem wyglądali go nawet ci, którzy o tym nie wiedzieli… za to chętnie posłuchaliby czegoś więcej z udziałem tej świetnej wokalistki, której głos znali doskonale z płyt Andrzeja Smolika. więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • Como Ama Una Mujer

  Como Ama Una Mujer Jennifer Lopez

  RNB , POP

  2007-03-27 Epic

  Jennifer Lopez od zawsze marzyła o wydaniu płyty w języku hiszpańskim. Jej marzenie ziściło się dopiero teraz, prawie 8 lat od premiery debiutanckiej płyty. więcej »

  OCEŃ:
  4.4/5
 • Corinne Bailey Rae

  Corinne Bailey Rae Corinne Bailey Rae

  RNB

  2006-02-24 EMI

  Debiutancki album Corinne Bailey Rae. Dzieło okazało się ogromnym sukcesem komercyjnym i do dzisiaj rozeszło się na świecie w nakładzie przekraczającym cztery miliony egzemplarzy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5