szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Biophilia

  Biophilia Bjork

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2011-10-10 One Little Indian

  Bjork ogłosiła swój najbardziej ambitny i wszechstronny projekt, którego pierwszym elementem jest wydany właśnie singiel "Crystalline". "Biophilla" – bo tak on się nazywa - to projekt multimedialny, na który składają się album studyjny, aplikacje, nowa strona internetowa, występy oraz warsztaty edukacyjne. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Bordeaux

  Bordeaux Closterkeller

  ROCK

  2011-09-16 Universal Music Polska

  16 września 2011 roku ukazała się nowa płyta zespołu Closterkeller. Dzieło nosi tytuł "Bordeaux". - To pierwszy w karierze formacji concept album poetycko opisujący wędrówkę ludzi ścieżkami czasu i bezlitosnego przeznaczenia - opowiada wydawca krążka, firma Universal Music Polska. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Black And White America

  Black And White America Lenny Kravitz

  ROCK

  2011-08-26 Roadrunner Records

  Charakterystyczne gitarowe riffy, zniewalające melodie i niezaprzeczalny liryzm - to znajdziecie na dziewiątej w dorobku Lenny Kravitza płycie studyjnej, a pierwszej dla wytwórni Roadrunner/Atlantic. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Buying Time

  Buying Time Miss 600

  POP

  2011-07-29 Cubit Recordings

  Debiutancki album pochodzącego z miasta Derby brytyjskiego duetu Miss 600 (Hannah Garner i David Amar). Album ukazał się pod koniec lipca 2011 roku nakładem Cubit Recordings (w Polsce dystrybucją zajęła się związania z Universal Music firma Magic Records). więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • Bella Vita Italia

  Bella Vita Italia

  POP

  2011-07-18 Sony Music

  "Bella Vita Italia" to album z największymi przebojami włoskimi, które na stałe zagościły na światowych listach największych i ponadczasowych szlagierów Italii. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Behold

  Behold Mads Langer

  POP

  2011-06-20 Sony Music

  Mads Langer kilka miesięcy temu podbił Europę akustyczną wersją tanecznego hitu sprzed lat - "You're Not Alone" z repertuaru Olive. Teraz powraca z nowym singlem "Microscope" i nowym albumem "Behold". więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Blasphemers' Maledictions

  Blasphemers' Maledictions Azarath

  METAL

  2011-06-06 Witching Hour Productions

  Tegoroczne, pełnometrażowe wydawnictwo grupy Azarath było zapowiedziane minialbumem „Holy Possession”. Wszystkie znaki wskazują, że piąty krążek metalowego składu z Tczewa będzie sporym przełomem i zaskoczeniem. Nagrania trwały blisko dwa miesiące w studio Hertz pod okiem braci Wiesławskich. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Bajki robotów

  Bajki robotów Mroku

  HIPHOP

  2011-06-01 Self-released

  Najnowsza i zarazem najmocniejsza brzmieniowo płyta wykonawcy. Składa się na nią 15 utworów w większości wyprodukowanych przez Mahyna, przy wsparciu BobAir'a. więcej »

  OCEŃ:
  5/5