szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Between Heaven & Earth

  Between Heaven & Earth Mistic

  POP

  2012-05-21 MJM Music PL

  „Between Heaven & Earth” to już czwarty w karierze album zespołu Mistic nazywanego często "polskimi gregorianami". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Backstage

  Backstage Diox/ The Returners

  HIPHOP

  2012-05-14 Prosto

  "Backstage" to drugi album nagrany wspólnie przez Dioxa i duet didżejsko-producencki The Returners. Płyta ukazała się 14 maja 2012 – ponad rok po premierze doskonale przyjętej "Logiki gry", która pojawiła się niejednokrotnie w zestawieniach najważniejszych albumów 2011 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Blown Away

  Blown Away Carrie Underwood

  POP

  2012-05-01 Arista

  Czwarty studyjny album amerykańskiej wokalistki country i pop. Wydawnictwo promował singiel "Good Girl". więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Born Villain

  Born Villain Marilyn Manson

  ROCK

  2012-04-27 Mystic Production

  Nowy studyjny album Marilyna Mansona, który można już znaleźć na półkach sklepowych. Na płycie znajduje się trzynaście utworów plus jako bonus cover „You’re So Vain”, w którym gościnnie pojawił się Johnny Depp. więcej »

  OCEŃ:
  4.65/5
 • Bag Of Bones

  Bag Of Bones Europe

  ROCK

  2012-04-27 Mystic Production

  "Bag Of Bones" to tytuł ostatniego krążka legendy rocka – formacji Europe. Album zawiera jedenaście premierowych kompozycji. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Kevin Shirley, który współpracował z takimi wykonawcami jak Iron Maiden, Joe Bonamassa czy Black Country Communion. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Blunderbuss

  Blunderbuss Jack White

  ROCK

  2012-04-23 Sonic

  Solowy debiut Jacka White'a. Za produkcję materiału odpowiadał sam muzyk, a sesja odbyła się w należącym do niego Third Man Studio w Nashville. więcej »

  OCEŃ:
  4.6/5
 • Bonne Nouvelle

  Bonne Nouvelle Natasha Saint-Pier

  POP

  2012-04-17 Sony

  Natasha St-Pier, śpiewająca po francusku Kanadyjka znana z takich przebojów jak "Tu trouveras" czy "Nos rendez-vous", powraca po 4 latach nieobecności nową płytą. ma na koncie ponad 2 miliony sprzedanych płyt, podsumowanie typu best of ("Tu trouveras... 10 ans de succes") i zaczyna właśnie zupełnie nowy rozdział swojej kariery. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Between The Times And The Tides

  Between The Times And The Tides Lee Ranaldo

  ALTERNATIVE , ROCK

  2012-03-23

  Dziewiąta solowa płyta gitarzysty legendarnego zespołu Sonic Youth. Muzykowi na albumie towarzyszą Alan Licht, Nels Cline (gitara), John Medeski (klawisze), Irwin Menken, Jim O'Rourke (bas), Steve Shelley, Bob Bert (perkusja), Kathy Leisen, Leah Singer (chórki). więcej »

  OCEŃ:
  5/5