szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Bonafied

  Bonafied Richard Bona

  BLUES , ALTERNATIVE

  2013-08-13 Universal

  Bonafied to siódmy już krążek w karierze Bony. To intymny, prawie w całości akustyczny album, na którym mieszają się różne gatunki muzyczne, pobrzmiewają osobiste historie, powracają postaci z dawnych lat, wyraz znajduje filozofia życia w zgodzie z naturą. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Big TV

  Big TV White Lies

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-08-12 Fiction/Harvest/Universal

  White Lies powracają z nowa płytą! „Big TV” to już trzeci album uwielbianego przez polską publiczność zespołu. Płyta, która powstała w ICP studios w Brukseli, zawiera 12 utworów, nad produkcja których czuwał Ed Buller. Pierwsza próbka nowego materiał jest nagranie „Getting Even”, które zespół udostępnił swoim fanom za darmo. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Beat 2 Meet U

  Beat 2 Meet U Cała Góra Barwinków

  ALTERNATIVE

  2013-08-05 ZKW Artakcja

  Nakładem nowej wytwórni – Zakładu Koncertowo - Wydawniczego Artakcja, pojawiła się właśnie najnowsza produkcja Całej Góry Barwinków „Beat 2 Meet U”. Jak zawsze jest imprezowo, wesoło ale jednak trochę inaczej… więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Bury The Ghost

  Bury The Ghost 1926

  ROCK , ALTERNATIVE

  2013-08-02 Music Is The Weapon

  Tym razem trójmiejska grupa przygotowała podwójne wydawnictwo, w skład którego wchodzą EP–ki „Bury The Ghost” i „Orphans”. Nie zabrakło na nich znanych z pierwszego albumu mrocznych, transowych brzmień. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Body Music

  Body Music AlunaGeorge

  ELECTRONIC , POP

  2013-07-30 Universal

  Longplay ukazał się 30 lipca 2013 roku. Przed premierą fani mieli okazję poznać numery "You Know You Like It", "Attracting Flies", "Your Drums Your Love" i "Just a Touch". więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Byk

  Byk Bu

  HIPHOP

  2013-07-12 MaxFloRec

  Solowy album BU. Na wydawnictwo złożyło się 19 premierowych utworów, do których tyski raper zaprosił szerokie grono zaprzyjaź-nionych artystów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • BE

  BE Beady Eye

  ROCK

  2013-06-11 Sony

  Zespół Beady Eye 11 czerwca wydał drugi album zatytułowany "BE". Za produkcję drugiego nowego krążka formacji Liama Gallaghera odpowiedzialny jest Dave Sitek, znany przede wszystkim z TV on the Radio. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Barbarians

  Barbarians SoundQ

  ALTERNATIVE , POP , ELECTRONIC

  2013-05-24 Wytwórnia Światowa

  24 maja 2013 roku pod skrzydłami Wytwórni Światowej ukazał się ich album ,,Barbarians”. Za jego brzmienie odpowiedzialny jest szwedzki producent Dan Bergstrand (Behemoth, Messhugah, In Flames). Trwają również przygotowania do wydania albumu na rynkach europejskich. więcej »

  OCEŃ:
  0/5