szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Better Place

  Better Place Gooral

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2014-01-18 Kardiogram Tunes

  Ponad rok trwała praca nad nowym albumem Goorala. Dopieszczony master zaowocował powstaniem krążka bez przypadkowych dźwięków. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Beyonce

  Beyonce Beyonce

  RNB , POP

  2013-12-13 Parkwood/Columbia

  Właśnie ukazał się piąty studyjny album Beyoncé. Dzieło zatytułowane po prostu BEYONCÉ to płyta zarówno do słuchania i oglądania: składa się na nią 14 nowych piosenek i 17 wyjątkowych, prowokacyjnych wideoklipów nakręconych w różnych miejscach na świecie – od rodzinnego Houston po Nowy Jork i Paryż, od Sydney po Rio De Janeiro. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Black Panties

  Black Panties R. Kelly

  HIPHOP , RNB

  2013-12-06 RCA

  Wielbicielom muzyki R’n’B nie trzeba go przedstawiać - R Kelly, powraca z nowym singlem „My Story”, który nagrał z gościnnym udziałem 2 Chainz. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Britney Jean

  Britney Jean Britney Spears

  POP

  2013-11-29 RCA

  To jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów muzycznych tego roku. Tajemnicze odliczanie, które pojawiło się pod koniec września na oficjalnej stronie, wywołało wiele spekulacji i domysłów wśród fanów Britney Spears. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • BZ20

  BZ20 Boyzone

  POP

  2013-11-22 Rhino

  Zespół nagrał materiał na płytę „BZ20” w studiu Metrophonic pod okiem Briana Rawlinga, dotychczas odpowiedzialnego za produkcję solowego materiału Ronana Keatinga oraz utworów wykonywanych między innymi przez One Direction, Kylie Minogue czy Cheryl Cole. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Baptized

  Baptized Daughtry

  ROCK

  2013-11-19 RCA/19

  Znana amerykańska formacja rockowa Daughtry powraca z czwartą płytą studyjną “Baptized”. Singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Waiting for Superman”. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Blisko leży obraz końca

  Blisko leży obraz końca Sarius

  HIPHOP

  2013-11-19 Asfalt

  Sarius to młody częstochowski raper, debiutujący w ramach Asfalt Records - muzyk bez wątpienia ma mocny i charakterystyczny styl. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Body Blues

  Body Blues Daddy's Cash

  ROCK , BLUES

  2013-11-12 Parlophone

  Debiutancki krążek grupy Daddy's Cash - wynik współpracy zespołu z amerykańskim kompozytorem Frankiem Thiebeaux. więcej »

  OCEŃ:
  0/5