szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Better Place

  Better Place Gooral

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2014-01-18 Kardiogram Tunes

  Ponad rok trwała praca nad nowym albumem Goorala. Dopieszczony master zaowocował powstaniem krążka bez przypadkowych dźwięków. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Bóg, Honor, Mam Talent

  Bóg, Honor, Mam Talent Beneficjenci Splendoru

  ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2013-10-29 Parlophone

  Po sukcesie poprzedniej płyty Beneficjentów Splendoru wydanej nakładem Sony Music (w większości podsumowań „Tęczy wybielacz” był wymieniany, jako jeden z najciekawszych albumów 2011 roku) przyszedł czas na nową porcję słodko-gorzkich tekstów ubranych w niebanalne, elektroniczne dźwięki z pogranicza popu i eksperymentu. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • Bitter Rivals

  Bitter Rivals Sleigh Bells

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2013-10-04 Mom + Pop

  "Bitter Rivals" to trzeci studyjny album amerykańskiego duetu Sleigh Bells. Materiał został wydany nakładem Mom + Pop Music. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Bonafied

  Bonafied Richard Bona

  ALTERNATIVE , BLUES

  2013-08-13 Universal

  Bonafied to siódmy już krążek w karierze Bony. To intymny, prawie w całości akustyczny album, na którym mieszają się różne gatunki muzyczne, pobrzmiewają osobiste historie, powracają postaci z dawnych lat, wyraz znajduje filozofia życia w zgodzie z naturą. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Big TV

  Big TV White Lies

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-08-12 Fiction/Harvest/Universal

  White Lies powracają z nowa płytą! „Big TV” to już trzeci album uwielbianego przez polską publiczność zespołu. Płyta, która powstała w ICP studios w Brukseli, zawiera 12 utworów, nad produkcja których czuwał Ed Buller. Pierwsza próbka nowego materiał jest nagranie „Getting Even”, które zespół udostępnił swoim fanom za darmo. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Beat 2 Meet U

  Beat 2 Meet U Cała Góra Barwinków

  ALTERNATIVE

  2013-08-05 ZKW Artakcja

  Nakładem nowej wytwórni – Zakładu Koncertowo - Wydawniczego Artakcja, pojawiła się właśnie najnowsza produkcja Całej Góry Barwinków „Beat 2 Meet U”. Jak zawsze jest imprezowo, wesoło ale jednak trochę inaczej… więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Bury The Ghost

  Bury The Ghost 1926

  ALTERNATIVE , ROCK

  2013-08-02 Music Is The Weapon

  Tym razem trójmiejska grupa przygotowała podwójne wydawnictwo, w skład którego wchodzą EP–ki „Bury The Ghost” i „Orphans”. Nie zabrakło na nich znanych z pierwszego albumu mrocznych, transowych brzmień. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Barbarians

  Barbarians SoundQ

  POP , ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2013-05-24 Wytwórnia Światowa

  24 maja 2013 roku pod skrzydłami Wytwórni Światowej ukazał się ich album ,,Barbarians”. Za jego brzmienie odpowiedzialny jest szwedzki producent Dan Bergstrand (Behemoth, Messhugah, In Flames). Trwają również przygotowania do wydania albumu na rynkach europejskich. więcej »

  OCEŃ:
  0/5