szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Better Place

  Better Place Gooral

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2014-01-18 Kardiogram Tunes

  Ponad rok trwała praca nad nowym albumem Goorala. Dopieszczony master zaowocował powstaniem krążka bez przypadkowych dźwięków. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Bóg, Honor, Mam Talent

  Bóg, Honor, Mam Talent Beneficjenci Splendoru

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2013-10-29 Parlophone

  Po sukcesie poprzedniej płyty Beneficjentów Splendoru wydanej nakładem Sony Music (w większości podsumowań „Tęczy wybielacz” był wymieniany, jako jeden z najciekawszych albumów 2011 roku) przyszedł czas na nową porcję słodko-gorzkich tekstów ubranych w niebanalne, elektroniczne dźwięki z pogranicza popu i eksperymentu. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • Body Music

  Body Music AlunaGeorge

  POP , ELECTRONIC

  2013-07-30 Universal

  Longplay ukazał się 30 lipca 2013 roku. Przed premierą fani mieli okazję poznać numery "You Know You Like It", "Attracting Flies", "Your Drums Your Love" i "Just a Touch". więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Barbarians

  Barbarians SoundQ

  POP , ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2013-05-24 Wytwórnia Światowa

  24 maja 2013 roku pod skrzydłami Wytwórni Światowej ukazał się ich album ,,Barbarians”. Za jego brzmienie odpowiedzialny jest szwedzki producent Dan Bergstrand (Behemoth, Messhugah, In Flames). Trwają również przygotowania do wydania albumu na rynkach europejskich. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Bad Blood

  Bad Blood Bastille

  ROCK , ALTERNATIVE , ELECTRONIC

  2013-03-04 Virgin/EMI/Universal

  Jak na kogoś kto nie wydał jeszcze płyty Dan Smith (główna siła kreatywna stojąca za Bastille), może pochwalić się całkiem sporymi osiągnięciami – wyprzedane koncerty, występy na najlepszych festiwalach, single podbijające Hype Machine chart. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Black Velvet Dress

  Black Velvet Dress Half Light

  ROCK , ELECTRONIC , POP

  2012-10-22 MJM Music

  "Black Velvet Dress" ukazała się 22 października 2012 roku. Na krążku znajduje się 11 autorskich utworów opartych na subtelnej elektronice, ozdobionymi rockowymi brzmieniami gitar i naturalnym męskim głosem. więcej »

  OCEŃ:
  4.76/5
 • Bangarang

  Bangarang Skrillex

  ELECTRONIC , CLUB

  2012-02-13 Atlantic

  Czwarta EP-ka zaledwie 23-letniego Skrillexa, jednej z najjaśniej świecących obecnie gwiazd dubstepu i electrohouse'u, który nominowany jest do aż pięciu nagród Grammy za 2011 rok! więcej »

  OCEŃ:
  4.43/5
 • Biophilia

  Biophilia Bjork

  ELECTRONIC , ALTERNATIVE

  2011-10-10 One Little Indian

  Bjork ogłosiła swój najbardziej ambitny i wszechstronny projekt, którego pierwszym elementem jest wydany właśnie singiel "Crystalline". "Biophilla" – bo tak on się nazywa - to projekt multimedialny, na który składają się album studyjny, aplikacje, nowa strona internetowa, występy oraz warsztaty edukacyjne. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5