szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Black Panties

  Black Panties R. Kelly

  RNB , HIPHOP

  2013-12-06 RCA

  Wielbicielom muzyki R’n’B nie trzeba go przedstawiać - R Kelly, powraca z nowym singlem „My Story”, który nagrał z gościnnym udziałem 2 Chainz. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Blisko leży obraz końca

  Blisko leży obraz końca Sarius

  HIPHOP

  2013-11-19 Asfalt

  Sarius to młody częstochowski raper, debiutujący w ramach Asfalt Records - muzyk bez wątpienia ma mocny i charakterystyczny styl. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Black Radio 2

  Black Radio 2 Robert Glasper

  HIPHOP , RNB , BLUES

  2013-10-29 Blue Note

  Płyta jest kontynuacja wyróżnionego nagrodą Grammy albumu Black Radio. Na albumie Black Radio 2 ponownie wystąpiło wielu znanych artystów: Common, Patrick Stump z Fall Out Boy, Brandy, Jill Scott, Dwele, Marsha Ambrosius, Anthony Hamilton, Faith Evans, Norah Jones, Snoop Dogg, Lupe Fiasco, Luke James, Emeli Sande, Lalah Hathaway i Malcolm-Jamal Warner. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Byk

  Byk Bu

  HIPHOP

  2013-07-12 MaxFloRec

  Solowy album BU. Na wydawnictwo złożyło się 19 premierowych utworów, do których tyski raper zaprosił szerokie grono zaprzyjaź-nionych artystów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Backstage

  Backstage Diox/ The Returners

  HIPHOP

  2012-05-14 Prosto

  "Backstage" to drugi album nagrany wspólnie przez Dioxa i duet didżejsko-producencki The Returners. Płyta ukazała się 14 maja 2012 – ponad rok po premierze doskonale przyjętej "Logiki gry", która pojawiła się niejednokrotnie w zestawieniach najważniejszych albumów 2011 roku. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Betty Wright: The Movie

  Betty Wright: The Movie The Roots , Betty Wright

  RNB , HIPHOP

  2011-11-17 S-Curve Records / Ms. B Records

  Wydawnictwo to już siedemnasty album wybitnej wokalistki, znanej z takich hitów jak "Clean Up Woman" i "Tonight Is The Night". Betty tym razem o pomoc w nagraniach zwróciła się do The Roots. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Bajki robotów

  Bajki robotów Mroku

  HIPHOP

  2011-06-01 Self-released

  Najnowsza i zarazem najmocniejsza brzmieniowo płyta wykonawcy. Składa się na nią 15 utworów w większości wyprodukowanych przez Mahyna, przy wsparciu BobAir'a. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Best Night of My Life

  Best Night of My Life Jamie Foxx

  HIPHOP

  2010-12-21 Sony Music Polska

  Na czwartym albumie śpiewającego gwiazdora kina pojawiają się gościnnie m.in. Rick Ross, Justin Timberlake i Drake. więcej »

  OCEŃ:
  4/5