szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • A Different Kind of Fix

  A Different Kind of Fix Bombay Bicycle Club

  ALTERNATIVE , ROCK

  2011-09-02 Island

  Trzeci studyjny album brytyjskiej formacji Bombay Bicycle Club zatytułowany "A Different Kind of Fix". Ukazał się latem 2011 roku nakładem wytwórni Island Records. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Age Of The Joker

  Age Of The Joker Edguy

  METAL

  2011-08-26 Nuclear Blast

  Mówimy Tobias Sammet, myślimy power metal najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku dziewiątej studyjnej płyty kierowanej przez charyzmatycznego muzyka grupy Edguy, która może się pochwalić sprzedażą na całym świecie ponad 3 mln krążków! więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Armada Lounge Vol. 4

  Armada Lounge Vol. 4

  ELECTRONIC , CLUB

  2011-08-15 Armada Music

  Niektórym bardzo trudno wyobrazić sobie energetyczne, klubowe utwory w relaksujących aranżacjach. Seria "Armada Lounge" już od 4 lat przełamuje wszelkie bariery. Tym razem w nowej szacie i po raz pierwszy na dwóch płytach. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Alternative Energy

  Alternative Energy

  ELECTRONIC , ROCK , ALTERNATIVE

  2011-08-08 Sony Music

  "Alternative Energy" to potężna dawka energii z alternatywnych źródeł muzycznego zasilania. Wydawnictwo wydało Sony Music latem 2011 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4.33/5
 • Azari & III

  Azari & III Azari & III

  CLUB

  2011-08-08 Loose Lips

  Debiutancki album kanadyjskiej formacji Azari & III (album nie ma tytułu, ukazuje się jedynie pod nazwą zespołu). Płyta wyszła już latem 2011 roku nakładem wytwórni Loose Lips. W Polsce ukazuje się pół roku później dzięki firmie Universal Music. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • All Of You

  All Of You Colbie Caillat

  POP

  2011-07-15 Universal Republic Records

  "All Of You" to trzeci album w dorobku młodej Amerykanki znanej z takich hitów jak „Bubbly” czy zaśpiewanego z Jasonem Mrazem „Lucky”. Najnowsze wydawnictwo jest zdecydowanie najbardziej osobistą płytą w dorobku artystki. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Apatia

  Apatia Pneuma

  ROCK

  2011-07-11 Mystic Production

  Cztery lata po świetnie przyjętym albumie "Jeden" zespół Pneuma powraca ze swoim najnowszym dzieckiem zatytułowanym „Apatia”. Album to maraton bez chwili wytchnienia, gdzie obłędny ciężar i tempo idzie w parze z melodyjnymi partiami gitar i inteligentnymi aranżami. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Animal Killstinct

  Animal Killstinct Testor

  METAL

  2011-06-17 Killer Metal Records

  Czwarta w dorobku grupy płyta studyjna. "Animal Killstinct" została wydana przez wytwórnie "Killer Metal Records". więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5