szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Acoustic

  Acoustic Above & Beyond

  CLUB

  2014-01-28 Anjunabeats/ProLogic

  Nie usłyszycie tu elektronicznych bitów i nie poczujecie pulsującej energii. Materiał „Acoustic” to piękne nastrojowe melodie, okraszone świetnymi wokalami i wysublimowanymi dźwiękami, które wprowadzą w stan prawdziwego muzycznego uniesienia. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Au Milieu De Ma Vie

  Au Milieu De Ma Vie Garou

  POP

  2013-11-18 Mercury Records

  Kanadyjski wokalista Garou powraca z ósmym albumem studyjnym. Dzieło zostało opatrzone tytułem „Au milieu de ma vie” i zawiera 11 premierowych utworów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Artpop

  Artpop Lady GaGa

  POP

  2013-11-08 Interscope

  Czołowa skandalistka sceny pop jak zwykle uderza z impetem! Płytę ARTPOP zapowiada mocno inspirowany latami 80-tymi hit APPLAUSE! więcej »

  OCEŃ:
  4.82/5
 • Avril Lavigne

  Avril Lavigne Avril Lavigne

  ROCK , POP

  2013-11-05 Epic

  Najsłynniejsza kanadyjska wokalistka pop-rockowa, Avril Lavigne zapowiedziała, że jej piąta płyta studyjna ukaże się 5 listopada 2013 roku. Krążęk zatytułowany Avril Lavigne pojawi się po dwóch lat przerwy. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • A Musical Affair

  A Musical Affair Il Divo

  CLASSIC

  2013-11-05 Syco Music

  Il Divo, najpopularniejszy kwartet klasyczno-popowy, zapowiedział premierę szóstej płyty pt. „A Musical Affair”. Krążek ma ukazać się w listopadzie br. Będzie to zbiór najbardziej znanych utworów musicalowych, wystawianych na Brodway’u - od „Upiora w Operze”, „Nędzników” po „West Side Story”. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Aftershock

  Aftershock Motorhead

  ROCK , METAL

  2013-10-21 UDR

  Aftershock to już 21 pełnometrażowe, studyjne wydawnictwo zespołu Motorhead. Nad brzmieniem materiału czuwał Cameron Webb, a sesja odbywała się w NRG Studios w Hollywood. więcej »

  OCEŃ:
  4.29/5
 • A Mary Christmas

  A Mary Christmas Mary J. Blige

  RNB , POP

  2013-10-15 Matriarch/Verve

  Ikona muzyki, wielokrotna laureatka Grammy, piosenkarka, aktorka i filantropka, Mary J. Blige połączyła siły z największymi talentami w branży. Nagrana dla Matriarchy Records/Verve Records/Interscope Records płyta to pierwszy świąteczny album Blige zatytułowana A Mary Christmas. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Absence

  Absence Blindead

  ALTERNATIVE , ROCK , METAL

  2013-10-14 Mystic Production

  Koncepcyjny album trójmiejskiego zespołu Blindead. „Absence” wychodzi jednak daleko poza jednotorowy koncept, budując wielowarstwową opowieść, przez którą odbiorca przebijać się będzie warstwa po warstwie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5