szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • About Last Night

  About Last Night Sleeper Agent

  ALTERNATIVE , ROCK

  2014-03-25 RCA

  Druga płyta studyjna Sleeper Agent - “About Last Night” - ukazuje się nakładem wytwórni RCA. Na CD znajduje się 12 nowych kompozycji, a zapowiada go singiel “Waves”. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Albinos

  Albinos Negatyw

  ROCK

  2014-02-18 MyMusic

  Albinos to 5 studyjny album zespołu NEGATYW. Na krążku znajduje się 9 premierowych utworów oraz nowa wersja jednej z piosenek z debiutanckiego albumu "Paczatarez". Najnowszy krążek zespołu pokazuje, że zespół jest jednym z najbardziej alternatywnych-gitarowych bandów w Polsce. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Animal Heart

  Animal Heart Nina Persson

  POP , ROCK

  2014-02-10 Lojinx Records

  Nina Persson, jedna z najbardziej znanych gwiazd szwedzkiej sceny muzycznej, wydaje pierwszy solowy album. Artystka jest znana szerszej publiczności jako liderka zespołu The Cardigans. Album „Animal Heart” ukaże się na rynku 10 lutego 2014 r. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • After the Disco

  After the Disco Broken Bells

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2014-02-04 Columbia

  Broken Bells to projekt powstały przy współpracy Briana Burtona (producenta znanego lepiej pod pseudonimem Danger Mouse) i Jamesa Mercera (The Shins), jaki pierwszą popularność zdobył w roku 2010 za sprawą świetnego płytowego debiutu, który sprzedał sięw ilości prawie pół miliona egzemplarzy i przyniósł Broken Bells nominację do nagrody Grammy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Avril Lavigne

  Avril Lavigne Avril Lavigne

  POP , ROCK

  2013-11-05 Epic

  Najsłynniejsza kanadyjska wokalistka pop-rockowa, Avril Lavigne zapowiedziała, że jej piąta płyta studyjna ukaże się 5 listopada 2013 roku. Krążęk zatytułowany Avril Lavigne pojawi się po dwóch lat przerwy. więcej »

  OCEŃ:
  4.71/5
 • Aftershock

  Aftershock Motorhead

  ROCK , METAL

  2013-10-21 UDR

  Aftershock to już 21 pełnometrażowe, studyjne wydawnictwo zespołu Motorhead. Nad brzmieniem materiału czuwał Cameron Webb, a sesja odbywała się w NRG Studios w Hollywood. więcej »

  OCEŃ:
  4.29/5
 • Absence

  Absence Blindead

  ALTERNATIVE , METAL , ROCK

  2013-10-14 Mystic Production

  Koncepcyjny album trójmiejskiego zespołu Blindead. „Absence” wychodzi jednak daleko poza jednotorowy koncept, budując wielowarstwową opowieść, przez którą odbiorca przebijać się będzie warstwa po warstwie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Across Six Leap Years

  Across Six Leap Years Tindersticks

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2013-10-14 City Slang

  Choć od ukazania się ich ostatniej płyty The Something Rain – przez wielu uważanej za jedną z najlepszych w dorobku – upłynął zaledwie rok, Stuart A Staples i jego koledzy z Tindersticks wrócili do studia, by przygotować nowy, niezwykły album, zatytułowany Across Six Leap Years. więcej »

  OCEŃ:
  0/5