szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • About Last Night

  About Last Night Sleeper Agent

  ALTERNATIVE , ROCK

  2014-03-25 RCA

  Druga płyta studyjna Sleeper Agent - “About Last Night” - ukazuje się nakładem wytwórni RCA. Na CD znajduje się 12 nowych kompozycji, a zapowiada go singiel “Waves”. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Agent Cooper

  Agent Cooper Russian Red

  ALTERNATIVE

  2014-02-25 Sony

  „Agent Cooper” to trzecia płyta studyjna artystki Lourdes Hernandez, która odniosła wielki sukces na hiszpańskiej scenie alternatywnej występując pod nazwą Russian Red. Materiał ma płytę nagrano w Los Angeles,a za produkcję krążka odpowiada Joe Chiccarelli (współpracował m.in. z The White Stripes, The Strokes, Morrisey, U2). więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • After the Disco

  After the Disco Broken Bells

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2014-02-04 Columbia

  Broken Bells to projekt powstały przy współpracy Briana Burtona (producenta znanego lepiej pod pseudonimem Danger Mouse) i Jamesa Mercera (The Shins), jaki pierwszą popularność zdobył w roku 2010 za sprawą świetnego płytowego debiutu, który sprzedał sięw ilości prawie pół miliona egzemplarzy i przyniósł Broken Bells nominację do nagrody Grammy. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Absence

  Absence Blindead

  ALTERNATIVE , ROCK , METAL

  2013-10-14 Mystic Production

  Koncepcyjny album trójmiejskiego zespołu Blindead. „Absence” wychodzi jednak daleko poza jednotorowy koncept, budując wielowarstwową opowieść, przez którą odbiorca przebijać się będzie warstwa po warstwie. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Across Six Leap Years

  Across Six Leap Years Tindersticks

  ALTERNATIVE , POP , ROCK

  2013-10-14 City Slang

  Choć od ukazania się ich ostatniej płyty The Something Rain – przez wielu uważanej za jedną z najlepszych w dorobku – upłynął zaledwie rok, Stuart A Staples i jego koledzy z Tindersticks wrócili do studia, by przygotować nowy, niezwykły album, zatytułowany Across Six Leap Years. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Atenzione Bambino

  Atenzione Bambino BiFF

  POP , ALTERNATIVE , ROCK

  2013-10-09 Mystic Production

  Uważajcie, nadchodzi! Rodzice przygotowywali się do porodu mozolnie, konsultując się nawet z inżynierami od genów, dopracowując każdy szczegół. Ciąża trwała długo jak u wieloryba, by maleństwo rozwijało się prawidłowo, dopieszczane i poprawiane przez wybitnego specjalistę dr Perłę, a także fachowców z zagranicy. W końcu jest! Idealne. więcej »

  OCEŃ:
  4.67/5
 • A Man With No Past Originating The Future

  A Man With No Past Originating The Future Osunlade

  ALTERNATIVE

  2013-07-15 Yoruba Records

  Solowy materiał twórcy, który jest też doskonałym i wziętym producentem, znanym ze współpracy choćby z Patti LaBelle, Freddie'em Jacksonem, czy bardzo cenioną w Polsce Cesarią Evorą. "A Man With No Past Originating The Future" to materiał mniej do tańczenia, bardziej do słuchania. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • At Glade

  At Glade Fismoll

  ALTERNATIVE , POP

  2013-06-18 Nextpop

  Fismoll, a właściwie Arkadiusz Glensk, to zaledwie dziewiętnastoletni, polski artysta, tworzący muzykę akustyczno-liryczną. Jest wokalistą, kompozytorem i autorem tekstów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5