szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Acoustic

  Acoustic Above & Beyond

  CLUB

  2014-01-28 Anjunabeats/ProLogic

  Nie usłyszycie tu elektronicznych bitów i nie poczujecie pulsującej energii. Materiał „Acoustic” to piękne nastrojowe melodie, okraszone świetnymi wokalami i wysublimowanymi dźwiękami, które wprowadzą w stan prawdziwego muzycznego uniesienia. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Armada Lounge Vol. 4

  Armada Lounge Vol. 4

  CLUB , ELECTRONIC

  2011-08-15 Armada Music

  Niektórym bardzo trudno wyobrazić sobie energetyczne, klubowe utwory w relaksujących aranżacjach. Seria "Armada Lounge" już od 4 lat przełamuje wszelkie bariery. Tym razem w nowej szacie i po raz pierwszy na dwóch płytach. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Azari & III

  Azari & III Azari & III

  CLUB

  2011-08-08 Loose Lips

  Debiutancki album kanadyjskiej formacji Azari & III (album nie ma tytułu, ukazuje się jedynie pod nazwą zespołu). Płyta wyszła już latem 2011 roku nakładem wytwórni Loose Lips. W Polsce ukazuje się pół roku później dzięki firmie Universal Music. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Anjunabeats Vol. 8

  Anjunabeats Vol. 8 Above & Beyond

  CLUB

  2010-07-26 ProLogic Music / Sony Music Poland

  Swoimi niesamowitymi, energetycznymi setami doprowadzają do szaleństwa każdą publiczność przed którą grają. Najpopularniejsze klubowe trio na świecie zaprasza na prezentacje kolejnych perełek, które wkrótce ukażą się w Anjunabeats. więcej »

  OCEŃ:
  4.75/5
 • Anjunabeats Worldwide 02

  Anjunabeats Worldwide 02

  MULTI , CLUB

  2010-05-10 Anjunabeats

  Na kontynuację "Anjunabeats Worldwide" fani klubowych brzmień musieli czekać 4 lata. Gwiazdy Anjunabeats - Super8 & Tab oraz Mat Zo przygotowali doskonałą klubową mieszankę, która właśnie trafiła na polskie półki sklepowe. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • A State of Trance 2010

  A State of Trance 2010 Armin Van Buuren

  CLUB

  2010-03-19 Armada Music

  Nazwa “A State Of Trance” to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na światowej scenie muzycznej, kojarzona głównie z labelem oraz słynnym, cotygodniowym radiowym show DJ’a numer 1 na świecie - Armina Van Buurena. więcej »

  OCEŃ:
  4.87/5
 • Anjunadeep 02: Mixed by Jaytech & James Grant

  Anjunadeep 02: Mixed by Jaytech & James Grant

  MULTI , CLUB

  2010-02-15 Anjunabeats

  Anjunadeep, sub-label słynnej londyńskiej wytwórni Anjunabeats to obecnie jeden z czołowych wydawców muzyki Progressive Trance i Deep House. Jest przedstawicielem najważniejszych artystów reprezentujących te gatunki muzyczne. więcej »

  OCEŃ:
  4.2/5
 • Anjunabeats vol.7

  Anjunabeats vol.7 Above & Beyond

  MULTI , CLUB

  2009-10-05 Anjunabeats

  Above & Beyond, jeden z najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych tercetów w historii muzyki klubowej wciąż nie zwalnia tempa. więcej »

  OCEŃ:
  4.1/5