szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • Age Against The Machine

  Age Against The Machine Goodie Mob

  HIPHOP

  2013-08-27 The Right Records

  Piąty studyjny krążek hiphopowego zespołu Goodie Mob. Album miał premierę 27 sierpnia 2013 roku i wydany został dzięki The Right Records. więcej »

  OCEŃ:
  2/5
 • Authentic

  Authentic LL Cool J

  HIPHOP

  2013-04-30 S-BRO Music Group

  30 kwietnia 2013 roku na sklepowych półkach ukazała się album "Authentic". Wydawnictwo promuje singiel "Whaddup", a w jego nagraniu wspomogli rapera Chuck D z Public Enemy, Tom Morello z Rage Against The Machine, Travis Barker z blink-182 oraz Z-Trip. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • All of Me

  All of Me Estelle

  HIPHOP , RNB

  2012-02-24 Warner

  Trzeci studyjny album brytyjskiej wokalistki Estelle. Został wydany w lutym 2012 roku. Producentami krążka byli Don Cannon, Jerry "Wonder" Duplessis, Carvin & Ivan oraz Wizzy Wow. więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • AntyPop

  AntyPop PePe

  HIPHOP

  2012-01-15 bandcamp

  "Anty, bo przeciwstawny. Pop, bo popularny, mający trafić do wszystkich. Antypop można rozumieć na dwa sposoby: sprzeciwiający się popowej standaryzacji lub sprowadzający nonkonformizm do albumu z 12 hitami w stylu Rap". więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Amplifikacja

  Amplifikacja Rahim

  HIPHOP

  2010-12-01 MaxFloRec

  Amplifikacja to specjalna limitowana płyta zawierająca zremiksowane utwory z albumu Podróże Po Amplitudzie, okraszonej kilkoma nowymi utworami nagranymi specjalnie na to wydawnictwo. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Abradabing

  Abradabing AbradAb

  HIPHOP

  2010-10-04 Fonografika

  "Abradabing" to czwarta solowa płyta AbradAba zwiastowana singlem "Mamy królów na banknotach". Do utworu powstał teledysk, który zadebiutował w serwisie You Tube. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • A Public Disservice Announcement

  A Public Disservice Announcement Methods Of Mayhem

  HIPHOP , ROCK , METAL

  2010-09-21 Loud & Proud

  Drugi longplay projektu Methods of Mayhem powołanego przez Tommy'ego Lee z Mötley Crüe. Zestaw promował numer "Time Bomb", do którego zrealizowano klip. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Aocana

  Aocana Ojos de Brujo

  HIPHOP , BLUES

  2009-06-16 Warner Bros. Spain

  Demoniczny zespół z Katalonii, który swego czasu nie tylko narobił sporo zamieszania na światowej scenie nazywanej umownie „world music”, ale nawet może poszczycić się nagrodą amerykańskiego przemysłu muzycznego Grammy w kategorii „latino”, nagrał właśnie nową studyjną płytę. więcej »

  OCEŃ:
  0/5