szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy

poznaj

banner
banner
banner
banner

Recenzje

wyszukiwarka płyt

wyniki wyszukiwania

wg daty wydania

 • A Musical Affair

  A Musical Affair Il Divo

  CLASSIC

  2013-11-05 Syco Music

  Il Divo, najpopularniejszy kwartet klasyczno-popowy, zapowiedział premierę szóstej płyty pt. „A Musical Affair”. Krążek ma ukazać się w listopadzie br. Będzie to zbiór najbardziej znanych utworów musicalowych, wystawianych na Brodway’u - od „Upiora w Operze”, „Nędzników” po „West Side Story”. więcej »

  OCEŃ:
  4.5/5
 • Always in My Heart

  Always in My Heart Placido Domingo

  CLASSIC

  2012-05-08

  Piękne kubańskie szlagiery skomponowane przez Enresto Lecuona w wykonaniu Placido Domingo. Usłyszymy m.in. słynną "Malagenię", "Siboney", " La comparsa", "Andaluzja". więcej »

  OCEŃ:
  0/5
 • Artist Portrait

  Artist Portrait Placido Domingo

  CLASSIC

  2011-11-21

  Kolejny album Placido Domingo. Na krążku znajdziemy 16 kompozycji. Album ukazał się w listopadzie 2011 roku. więcej »

  OCEŃ:
  4/5
 • Arrivederci

  Arrivederci Vittorio Grigolo

  CLASSIC

  2011-09-19 Sony Music

  Album zawiera znane i lubiane arie takie jak popisowa "La donna è mobile" G. Verdiego, "La danza" G. Rossiniego, "Libiamo ne’ lieti calici" G. Verdiego, które są przeplatane włoskimi szlagierami: "Arrivederci Roma", "Ti voglio tanto bene", "Chitarra romana", "Caruso". więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Across The Millenniums

  Across The Millenniums Maciej Zieliński

  CLASSIC

  2011-09-12 Polskie Radio SA

  12 września 2011 trafia do sklepów album "Across The Milleniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" prezentujący muzykę Macieja Zielińskiego. Artysta ten znany szerszej publiczności z muzyki do wielu filmowych hitów ostatnich lat jest także znanym i wielokrotnie nagradzanym twórcą muzyki współczesnej. więcej »

  OCEŃ:
  5/5
 • Amore Infinito

  Amore Infinito Placido Domingo

  CLASSIC

  2009-03-20 Deutsche Grammophon

  Amore Infinito (Nieskończona Miłość) to najnowszy i jak twierdzi sam Placido, jeden z najważniejszych albumów w jego karierze. Na płycie znajduje się 12 utworów skomponowanych do wierszy Karola Wojtyły, m.in. Myśląc o ojczyźnie, Pieśń o Bogu ukrytym, Matka, Magnificat czy Profile Cyrenejczyka. więcej »

  OCEŃ:
  3.7/5
 • Amore

  Amore Andrea Bocelli

  POP , CLASSIC

  2006-02-24 Decca

  „Amore” to album Andrea Bocelli, który tym razem w lżejszym, popowym repertuarze prezentuje swoje niespotykane umiejętności i muzykalność. Płyta jeszcze długo przed oficjalną premierą, wzbudzała żywe zainteresowanie z powodu wielu gości, jacy pojawiali się w studio, przy jej realizacji. więcej »

  OCEŃ:
  3/5
 • Apocalyptica

  Apocalyptica Apocalyptica

  CLASSIC , ALTERNATIVE , METAL

  2005-02-21 Caribou

  Po znakomitym singlu z udziałem wokalistów z Him i The Rasmus czas na pełny album metalowych wiolonczelistów. Kolejna odsłona jednego z najciekawszych fińskich projektów. więcej »

  OCEŃ:
  5/5