szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

B.o.B

fot. oficjalna str. B.o.B'a

B.o.B

 • Ocena ogólna:

  0/5
  [0 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 1557

  Ostatnio odwiedzany: 2020-02-18

Bobby Ray Simmons, Jr. znany lepiej jako B.o.B to amerykański artysta związany ze sceną hip-hopową. Talent muzyka został odkryty w 2006 roku, a od wydaniu singla "Nothin' on You" kariera rapera toczy się bardzo dynamicznie. B.o.B urodził się 15 listopada 1988 roku w Winston-Salem.Już w szkole podstawowej interesował się muzyką - w zespole, w którym się udzielał grał na trąbce. Okazało się że miłość do muzyki wzięła górę i mimo sugestii rodziców Simmons porzucił szkołę na rzecz kariery; muzyk uczęszczał do Columbia High School w Decatur.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat Simmons pojawił się na okładkach takich czasopism branżowych jak XXL czy Vibe. Przez wielu krytyków muzycznych był wymieniany w gronie najbardziej obiecujących młodych talentów. B.o.B był także wielokrotnie nominowany do najważniejszych nagród przemysłu muzycznego: American Music Awards, BET Awards, MTV Europe Music Awards czy Grammy Awards.

Bobby ma na swoim koncie trzy pełnometrażowe krążki studyjne (stan na 2014 r.): "B.o.B Presents: The Adventures of Bobby Ray" (2010), "Strange Clouds" (2012) oraz "Underground Luxury" (2013). Artysta obecnie współpracuje z wytwórniami Grand Hustle i Atlantic Records.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!