szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Katarzyna Popowska

fot. oficjalny profil artyski/Facebook

Katarzyna Popowska

 • Ocena ogólna:

  4.25/5
  [4 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 2062

  Ostatnio odwiedzany: 2019-05-18

Katarzyna Popowska - znana także jako PoppySinger - to polska wokalistka, gitarzystka oraz pianistka. Piosenkarka brała udział także w programie "Mam Talent!". Od 2009 roku artystka współpracuje z Amfibia Records. Katarzyna Popowska urodziła się 25 listopada 1989 roku w Łodzi.Pierwsze kroki w branży stawiała w 2007 roku kiedy to rozpoczęła umieszczać swoje wokalne dokonania w serwisie Youtube. Na przestrzeni czasu zamieszczone przez Kasię utwory obejrzało ponad 7 mln osób! Piosenkarka nagrywała covery popularnych wykonawców, w tym utwór "Angels" Robbiego Williamsa, "Baby Love" Nicole Scherzinger, "The Climb" Miley Cyrus, czy "Take a Bow" Rihanny.

W 2009 roku Kasia wzięła udział w programie "Mam Talent!", w którym to wykonała utwór "Hallelujah" z repertuaru Leonarda Cohena. "Niesamowity poziom", "Ale czad. Jesteś doskonała, jesteś wspaniała", mówili jurorzy po występie Kasi w programie TVN w 2009 roku. Niestety, mimo pozytywnych ocen od jurorów oraz ciepłej reakcji ze strony publiczności piosenkarka nie dostała się do półfinału.

Wokalistka była w ostatnim czasie (2013 r.) w Manchesterze, gdzie miała wziąć udział w eliminacjach do brytyjskiej edycji programu "X Factor". Co więcej, choć nie ma jeszcze oficjalnych informacji na ten temat, Kasia podobno jednogłośnie przeszła do kolejnego etapu. Czy podbije Europę? Trudno powiedzieć. Warto jednak obserwować karierę młodej polskiej piosenkarki!

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~vivi [2014-12-29 23:16]

Ona nie jest żadną pianistką! Gra tylko na gitarze!

odpowiedz