szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Krzysztof

fot. AKPA

Krzysztof "Zalef" Zalewski

 • Ocena ogólna:

  5/5
  [1 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 14709

  Ostatnio odwiedzany: 2020-03-30

Krzysztof ''Zalef'' Zalewski zdobył popularność dzięki zwycięstwu w drugiej edycji programu ''Idol''. Jak sam twierdzi, jego udział był manifestacją rocka. Jest synem aktora Stanisława Brejdyganta. W dzieciństwie Krzysztof "Zalef" Zalewski uczył się gry na gitarze. Przez kilka lat był gitarzystą w zespole ''Loch Ness'', a następnie wokalistą w zespole Zalef.W 2004 roku wydał album “Pistolet”. Płyta jest mocno rockowa. Singlami były piosenki: "What I Am" ,"Znikam"oraz "Kiedy miasto śpi". Teksty do kilku piosenek napisała Katarzyna Nosowska. Album promowała długa trasa koncertowa.

Na swoim koncie ma występy na najważniejszych polskich festiwalach i koncertach m.in. w Opolu, Sopocie, Dniach Kotana.

W latach 2006- 2008 koncertował wraz z zespołem Nie-bo, który współpracował już z takimi artystami jak: Ewelina Flinta, Artur Gadowski, Robert Gawliński czy Piotr Cugowski.

W latach 2008-2010 grał na trasie u Nosowskiej a od jesieni 2009 do marca 2012 wspierał zespół Hey na klawiszach podczas trasy koncertowej. Dwukrotnie wystąpił w telewizyjnym show Janusza Józefowicza Przebojowa noc i Złota sobota. Dwukrotnie też wystąpił w Szansie na sukces w wydaniach specjalnych.W 2010 roku wziął udział w sesji nagraniowej zespołu Japoto jako wokalista.

Od jesieni 2011 można go posłuchać na koncertach zespołu Muchy, który zaprasza go jako support. Krzysztof na koncertach głownie prezentuje swoje nowe piosenki które znajdą się na nowej płycie.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!