szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Alexandra

fot. EMI

Alexandra

 • Ocena ogólna:

  3.6/5
  [5 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 2989

  Ostatnio odwiedzany: 2019-04-10

Alexandra - tak brzmi pseudonim nowej, dobrze zapowiadającej się polskiej artystki, której debiutancki singiel "Popłyniemy daleko" jeszcze bez teledysku osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube. Utwór "Popłyniemy daleko" zdobywa również coraz większą popularność wśród słuchaczy wielu czołowych rozgłośni radiowych.


Aleksandra Jabłonka, bo tak naprawdę nazywa się artystka, to młoda i niezwykle utalentowana 23 letnia poznanianka, która swoją karierę zaczynała w muzycznym programie ''Jaka to melodia''. Po roku pracy na antenie, Alexandrę zauważył Adam Konkol- lider zespołu Łzy, współtwórca sukcesu Paulli, autor takich przebojów jak "Agnieszka", ''Narcyz'', "Od dziś" i wielu innych, " Ona miała to coś, czego brakuje wielu artystom . Jest wokalistką, która spełnia wszystkie warunki by być na topie. Jest młoda, utalentowana, piękna i przede wszystkim niezwykle charyzmatyczna, pomysłowa i nieobliczalna"- zdradza nam Adam Konkol .

Alexandra ma na swoim koncie już wiele sukcesów, obecnie podbija listy przebojów w największych rozgłośniach radiowych, a całkiem niedawno zmierzyła się z jedna, ze swoich idolek Rihanna w Wojnie Hitów! Pokonała ja w Wojnie Hitów. Pojedynek rozstrzygnęli sami słuchacze.

Alexandra obok Rihanny wygrała również z Sylwią Grzeszczak oraz Mariną.

Premiera płyty Alexandry przewidziana jest na 7 lutego 2012r. Za produkcje piosenek na debiutanckim albumie artystki odpowiedzialni są najlepsi, zagraniczni producenci. Płyta utrzymana będzie w klimacie popowo klubowym, z tekstami po polsku. Do pierwszego singla ''Popłyniemy daleko'' powstał już teledysk, którego realizacja miała miejsce w jednym z najsłynniejszych apartamentowców we Wrocławiu THESPIAN.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~ada [2012-02-17 20:02]

Jest świetna. Głos, uroda, ma wszystko co potrzeba. Niech korzysta dziewczę z talentu.

odpowiedz