szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Paula Marciniak

fot. AKPA

Paula Marciniak

 • Ocena ogólna:

  2.85/5
  [138 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 35521

  Ostatnio odwiedzany: 2019-04-19

Paula Marciniak tuż po urodzeniu przeprowadziła się wraz z rodzicami do Wrocławia, gdzie mieszkała do 19-stego roku życia. Sceną interesowała się od najmłodszych lat. Pierwszą kasetę nagrała razem z babcią i dziadkiem w wieku pięciu lat. Paula Marciniak uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się gry na fortepianie oraz chodziła na lekcje śpiewu.W szkole podstawowej i liceum była zdolną uczennicą. W wieku czternastu lat wygrała konkurs gazety Top-Mix i wystąpiła na okładce. Tak rozpoczęła się jej przygoda z modelingiem. W wieku 15-stu lat wyjechała do USA, gdzie szkoliła swój angielski. Występowała także w młodzieżowym teatrze. Była laureatką konkursów piękności m.in.vice Miss Nastolatek Dolnego Śląska oraz wygrała wrocławską edycję konkursu Look Model Search. W 2005 roku wystąpiła w konkursie Miss Polski, gdzie zgarnęła tytuł Miss Polski Foto i w nagrodę pojechała reprezentować nasz kraj do Tanzanii na konkurs Model of the World. Paula brała udział w licznych sesjach zdjęciowych i pokazach znanych projektantów w Polsce i za granicą. Została twarzą kosmetyków marki Paul Sagane.

W wieku 19-stu lat Paula przeprowadziła się do Warszawy, gdzie doskonaliła swoją grę aktorską w Szkole Filmowej Bogusława Lindy. Paula udowodniła swój talent aktorski, dzięki temu posypały się propozycje od reżyserów i producentów. Zagrała między innymi w Daleko od Noszy, Pitbullu, Pierwszej Miłości, teledysku Dj'a Nerosa.

Była producentką agencji reklamowej Magmodels. Obecnie prowadzi program Shakalaka na Extreme TV Chanel. Prowadziła wybory Miss Stolicy 2008 wraz z Krzysztofem Ibiszem.

Była organizatorką akcji charytatywnej I Ty Możesz Zostać Kimś, na której zebrała pieniądze dla dzieci z domu dziecka, za które kupione zostały dla nich słodycze i drobne podarunki. Zaprosiła dzieci na uroczysty obiad w restauracji Jeff's. Dzieci mogły porozmawiać między innymi z Konradem Niewolskim, Tomkiem Jacykowem, Katarzyną Figurą czy Włodzimierzem Szaranowiczem, którzy opowiadali im o początkach swojej kariery i mobilizowali do działania.

Po nauce w Szkole Filmowej, Paula studiuje dziennikarstwo. Jest autorką, prowadzącą i producentką swojego programu o roboczej nazwie Projekt Modelka.

Paula nigdy nie przestała kochać muzyki, dlatego teraz pracuje nad pierwszym solowym albumem.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: -1 [5]
~anka [2011-03-22 23:10]

obejrzalam z nia wywiad na nasalony.pl i uwazam, ze to madra dziewczyna! I pisze do po raz drugi tutaj, bo wszyscy ja tylko krytykuja

odpowiedz

Ocena: 0 [6]
~WALEC [2011-02-23 21:47]

dot. celulitu Pauli Marciniak
Owszem, ta Lala jest dość seksowna i kształtna.Jeżeli jednak nie przestanie opychać się jak opas, to niestety będzie tylko w najbliższym czasie grubą babą! Widoczne ślady na łydkach, brzuchu oraz zadzie i udach, świadczą o przedwczesnym tężeniu. A w tym przypadku jej kariera skończy się pod koniec przyszłego roku. Bay!

odpowiedz